in

Українка в Італії отримала престижну премію David di Donatello

11 травня 2021 року в Римі (Італія) відбулася церемонія нагородження 66-ї кінопремії David di Donatello, на котрій уродженка Снятина Іванна Легкар здобула Почесну Премію – за важливий внесок у безпечне відновлення діяльності кіно- та аудіовізуальних постановок у Римі та Італії під час кризи COVID-19.

Про це у мережі повідомив Михайло Радевич.

Трансляція заходу відбулася в прямому ефірі в прайм-тайм на каналі “Rai1”.

Читайте також: Пам’ятник Кобзарю. У Флоренції з’явилося місце поклоніння українській культурі

Цьогоріч на нагородженні були внесені поправки до регламенту, щоб мати можливість допустити до конкурсу також фільми, які до цього не були номіновані через надзвичайні положення, пов’язані зі стримуванням пандемії COVID-19. Глядачі не могли насолоджуватися показом в кінотеатрах і тому кінороботи поширювалися на стрімінгових платформах.

Читайте також: Українка здобула “золото” у змаганні із маунтінбайку в Італії

До слова, Іванна Легкар навчалася в Снятинській ЗОШ №2 (тепер Снятинський Ліцей Бажанського). Вже в Італії в 2013-му році закінчила факультет фармації з відзнакою, а 2014-го року отримала ступінь магістра другого рівня з економіки та менеджменту у Венеціанському університеті Cá Foscari.

Три перші роки своєї кар’єри працює в лікарняній аптеці місцевої мережі Mirano в Венеції. Потім ще три роки працює в системі планування та управління медичними компаніями у Венеції, Удіне, Неаполі і, нарешті, в Римі.

В столиці Італії займає посаду директора фармкомпанії Gemelli A Casa spa, яку займає й досі.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії змінено рамки комендантської години

Євробачення 2021: коли і де дивитися його в Італії