in

Українська джаз-співачка підкорює Рим

У Римі з успіхом проводить концерти 22-річна ГалинаТупис у супроводі італійської групи “Від української пісні до джазу” (“From Ukrainian Song To Jazz”).

 

Галина Тупис вважає важливим своє коріння, тому це стало мотивом, що підштовхнуло її  запропонувати колегам по музиці представити італійській публіці традиційні пісні країни, в якій вона народилася, у поєднанні із стандартами джазу. “Це подорож “зі сходу на захід”, яка музично відображає моє життя”, – пише вона.

Галина народилася в місті Миколаїв на Львівщині. З успіхом почала співати із дитинства, тому успіх у багатьох пісенних конкурсах їй давався із легкістю. Зокрема у 2012 році співачка стала фіналісткою конкурсу “Міа Мартіні” в Італії, приймала участь в міжнародному конкурсі вокалістів в Румунії.

Галина живе в Італії живе понад12 років. Зараз вона навчається на кафедрі вокалу консерваторії міста Фрозіноне. Створили свій музичний гурт, учасниками якого є музианти-італійці. Часто виступає під творчим псевдонімом Alingaia, бере участь у музичних програмах радіо та ТБ.

Галина Тупіс пропагує українську пісню серед італійців, співаючи українською, а не лише італійською та англійськими мовами. Побачив світ її перший музичний диск “Ось я” (“Eccomi).

____________________________________________________

Більше новин:

 

 

Українців з провінції Комо запрошують на вечорниці

Катерина Бужинська запрошує на свій концерт у Неаполі