in

Українців в Італії та Іспанії закликають долучиться збірки на гуманітарні потреби України, оголошеної Папою Франциском

На заклик Папи Франциска, загальноєвропейська збірка для гуманітарних потреб України, буде проводитиметься у неділю, 24 квітня, в усіх католицьких церквах Європи. УГКЦ в Італії та Іспанії закликає долучитися до неї  українців за кордоном.

Читайте також: Папа Римський оголосив гуманітарний збір коштів для України

Про це йдеться у зверненні Апостольського візитатора Владики Діонісія та Пасторальних координаторів до душпастирів та вірних УГКЦ в Італії та Іспанії, повідомляє сайт УГКЦ в Італії:

« …Виходячи з того, що наші церковні громади проводять свою діяльність на території та завдяки італійським та іспанським дієцезіям, закликаємо усіх вас, щоб аналогічні благодійні збірки були проведені і серед наших вірних згідно правил визначених єпископом місцевої дієцезії. Зібрані кошти доцільно здати до відповідних дієцезальних фондів, з яких кошти будуть скеровані до України. Просимо також повідомити Секретаріат Апостольського Візитатора про проведену у вашій громаді благодійну збірку, вказавши зібрану суму, що дозволить нам скласти відповідний звітний архів».

Читайте також: Блаженніший Святослав закликає долучитися до збірки гуманітарної допомоги, проголошеної Папою Римським

Як відомо, в Неділю Божого Милосердя 3 квітня 2016 року, Глава Католицької Церкви звернувся із наступним закликом: «В цей день, що є немовби серцем Святого Року Милосердя, моя думка лине до всіх народів, найбільше спраглих примирення та миру. Зокрема, маю на увазі тут, у Європі, драму тих, хто переносить наслідки насильства в Україні: тих, які перебувають на теренах, охоплених військовими діями, які вже викликали тисячі смертей, і понад мільйон тих, хто були змушені залишити ці території з огляду на важку ситуацію, яка й далі триває. Це, насамперед, стосується похилих віком осіб та дітей. Крім того, що я постійно супроводжую їх своїми думками та молитвою, я вирішив виступити з ініціативою гуманітарної підтримки на їхню користь. З цією метою у неділю, 24 квітня, в усіх католицьких церквах Європи буде проведено спеціальну збірку. Заохочую вірних приєднатися до цієї ініціативи своїми щедрими пожертвами. Цей жест милосердної любові, крім полегшення матеріальних страждань, має на меті висловити мою особисту та всієї Церкви близькість і солідарність. Висловлюю щире побажання, щоб це змогло допомогти без подальших зволікань сприянню мирові і пошані до права на цій землі, що зазнала дуже багато випробувань».

________________________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українців Неаполя, Салерно та Авелліно запрошують разом відсвяткувати українську Пасху

Українці готуються до святкування Дня матері-2016 у Римі