in

У Львові шукатимуть актрису для зйомок в італійському фільмі

У Львові шукатимуть актрису для участі у зйомках фільму відомого режисера та сценариста, лауреата премії Європейського телевізійного конкурсу Erasmus Euromedia Awards, володаря Абсолютної премії Міжнародного фестивалю у Салерно (Італія), лауреат Каннського та інших кінофестивалів, автора десяти художніх і понад двохсот документальних фільмів Валерія Жерегі. Зйомки відбуватимуться в італійському місті Салерно. Про це розповів Валерій Жерегі, який зараз перебуває на Львівщині.

«Я розпочав співпрацю над великим італійським проектом, участь у якому мені запропонували на основі фільму «Арріведерчі». Назва нового кінопроекту – «Перелітна птиця». Мені запропонували тему і я розпочав працювати над сценарієм. У фільмі будуть представлені Італія, Молдова, Росія, Румунія, Україна. Ми вирішили, що всі актори будуть з цих країн. Зараз ми шукаємо українську актрису, дівчину зі Львівщини віком 19-22 роки. Наголошую, що це має бути дівчина із Львівського регіону… Кастинг проводитимемо у Львові», – розповів Валерій Жерегі, повідомляє ІМК.

«Усі ті країни – учасниці проекту об’єднує одна біда, сучасна соціальна тема – нелегальна міграція. Наш фільм не розглядає долі тих, хто поїхав за кордон на заробітки, а наступний етап, що є глибшим та драматичнішим. У нелегальності в іноземній державі, в Італії, народилася дитина, і ця дитина з моменту народження перетворюється не в громадянина, а просто в живе створіння, яке є нічиїм, і за нього розпочинається величезна боротьба. Тут багато моральних проблем, соціально-політичних відносин між цими країнами, вродженої порядності людей, злочинний світ… Головна героїня, яка вже затверджена на цю роль, – моя донька Емілія, якій минув рочок. Це її перший виїзд за кордон…», – зазначив Валерій Жерегі.

Джерело статті

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Що таке Livello A2? – рівень знання італійської, для отримання карти на проживання

У футбольному турнірі Мондіалідо Лучерне перемогла українська команда