in

Ігор Козак – чемпіон Італії з Муай тай серед професіоналів

Український спортсмен, що живе на італійському півдні, присвятив своє життя бойовому мистецтву, яке походить з Таїланду і став чемпіоном Італії серед професіоналів.

Тіло Ігора Козака – це убивче переплетіння м’язів. Від його прийомів Муай тай не встоїть жоден противник.

Український спортсмен, що живе в Італії, присвятив своє життя виду бойового мистецтва, яке походить з Таїланду і практикується у багатьох частинах світу. В його основі лежить ударна техніка руками і ногами. Українець Ігор Козак є чемпіон Італії серед професіоналів.

В неділю, 3 липня 2016 на Соборній площі в місті Нола відбулася гала-зустріч із спортивного єдиноборства Muay thai – К1 rules. Її центральною подією стало протиборство українського спортсмена із Сокаля, що на Львівщині, Ігора Козака із спортсменом румунського походження Овідіо Міхалі. Атлети змагалися за титул чемпіона Італії К1 серед професіоналів. Матч транслювався телеканалом Rai Sport.

Муай тай також називають «бокс восьмируких», тому що в ньому широко та різноманітно використовуються руки, гомілки, лікті та коліна. Таким чином, боєць має для завдавання удару вісім «контактних точок», на відміну від двох у класичному боксі (кулаки) або чотирьох у кікбоксингу (кулаки, ступні).

21 річний Ігор Козак тренується у клубі Thai Fight Nola. Живе в Пальмі Кампанії вже 16 років, а тренується в Нолі. Ігор є професійним спортсменом, а також працює тренером свого улюбленого виду спорту.

Свою кар’єру він починав змаленького : спочатку захоплювався кунг фу, пізніше перейшов на К1 і тайський бокс.

Найбільшим планом у цей період його життя був виграти титул чемпіона: “а далі буду ставити і досягати інших об’єктивів мої спортивної кар’єри» – поділився Ігор Козак перед матчем за титул чемпіона Італії з Муай тай серед професіоналів.

Ігор є справжнім патріотом України, хлопець присвятив свою перемогу Батьківщині. У ролі чемпіона, він вийшов на ринг огорнутий у жовто-блакитний стяг.

Після своєї перемоги спортсмен не забуває про людей, що надавали йому щоденну підтримку: «Хочу висловити велику подяку моєму тренеру Маріо Вівенціо, який щодня, гартує мене по 4 години, протягом трьох років. Також я вдячний за підтримку моєму братові Роману Козаку і всім людям які поряд зі мною».

Чудове спортивне видовище у Нолі, на якому Ігор Козак підтвердив звання найкращого в Італії у єдиноборстві Muay thai – К1 rules у Pro WTKA 71 kg стало гордістю усієї української громади в Італії.

Маріанна Сороневич

_____________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Збірна України з футболу серед переможців турніру Мундіалідо у Римі

Вас зупинила на дорозі в Україні нова поліція? Ваші права. Пам’ятка водію