in

Італійський священик опікується в Остілії (Мантова) греко-католиками із Закарпаття


Отця Бруно Ґірольді, настоятеля римо-католицької парафії Внебовзяття Пресвятої Богородиці в італійському містечку Остілія, добре знають також численні українські заробітчани, а особливо священики, семінаристи і вірники Мукачівської греко-католицької єпархії.

Італійський священик вже тривалий час опікується греко-католиками із Закарпаття. Під час нещодавньої зустрічі з ними в Остілії дон Бруно Ґірольді в інтерв’ю для Радіо Ватикану, зокрема, сказав:  “Я познайомився з вашою єпархією через семінаристів, молодих римських студентів, які приїхали до мене, щоб вчитися італійської мови, місяць перед початком своїх студій. Я багатьох прийняв, і тепер вже навіть не пригадую їх кількості, їх було, щонайменше, десять. Вони тепер приїжджають, відвідують мене. Згодом і я вирішив відвідати їх, зустрівся з владикою Міланом. Так ми стали друзями. На даний час наша парафія докладає зусилля для того, щоб спорудити каплицю там, де був парохом перший з-поміж тих, які приїжджали на нашу парафію”.

У величному храмі в Остілії можна побачити копію чудотворної ікони Мукачівської Богородиці, яку минулого року подарував Владика Мілан Шашік.

Костянтин Чавага, Радіо Ватикан

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія встановила нові правила депортації та добровільної репатріації.

У світі Україну асоціюють з Помаранчевою революцією та олігархами