in

10 кухарів предствалять Україну на чемпіонаті піци в Італії

 Дев’ять найкращих піца-майстрів зі Львова вперше представлять Україну на чемпіонаті світу з приготування піци, який відбудеться у квітні в італійському місті Парма.

 

Найкращих кухарів України обирали на внутрішньому чемпіонаті. А вже за два місяці вони покажуть свою майстерність на гастрономічній сцені Італії.

Відкритий майстер-клас хлопці провели у Львові.

Risultati immagini per чемпіонат піци в італії

Дивіться сюжет ТСН

“Професія піца-майстра в нашій країні має коріння в мережі Pizza Celentano, саме тут і саме у Львові піца “полетіла”. Pizza Masters, готуючи піцу, розтягують тісто в повітрі і виконують складні акробатичні трюки. Зараз ресторанних брендів, які готують таким чином піцу, в Україні побільшало і вже минулого року у листопаді у Львові відбувся Перший відкритий чемпіонат України з піци: Pizza Fest 2017. Тут і утворилася національна збірна, до якої увійшло 9 кращих Pizza Masters з 35 учасників змагання”, – розповідають організатори.

 

До збірної увійшли піцайоло з ресторанів Positano, Silpo Resto, Pizza Celentano, Vino e Cecina та Smaki-Maki. Зараз хлопців тренує до World Pizza Championship Даніло Пагано – чемпіон світу та інструктор з піца-акробатики і класичної піци. До того ж він є одним із суддів чемпіонату світу з піци протягом 15-ти років.

Risultati immagini per чемпіонат піци в італії

Українські Pizza Masters виступатимуть в 6 категоріях: неаполітанська піца (дров’яна піч), класична піца, піца в дуеті (авторська піца, яку готує Pizza Master та шеф-кухар), найбільша розтяжка, найшвидша розтяжка та індивідуальний фрістайл. Усе, окрім піци в дуеті, вони випробували вже на чемпіонаті України, але зараз відточують майстерність разом з наставником з Італії, щоб досягти вищого рівня з технічної точки зору.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Допоможіть знайти Зелінську Олену Петрівну

У Мілані 18 річний хлопець врятував дитину від смерті в метро