in

Українці в Помпеї відсвяткували 15 річницю душпастирської опіки

   Українці в Помпеї відсвяткува річницю душпастирської підтримки УГКЦ молитвою та святковим концертом.

Святкування почалися в головному соборі міста Базиліці Діви Марії Розарії. Апостольський візитатор для українців в Італії та Іспанії Діонізій Ляхович у співслужінні з капеланом української громади Помпеї Андрієм Євчуком, священики-капелани УГКЦ з різних міст Італії вознесли молитву за мир в Україні та новітніх героїв, які віддали за неї своє життя.

Така молитва мала особливе значення для української громади, що боляче переживає події на батьківщині. Зокрема у серед них є батьки військових, учасників АТО.


У своєму вітальному слові Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська, відзначила згуртованість і активність української громади Півдня Італії, зокрема, під час березневого візиту Папи Франциска у Помпеї. «Сьогодні ми, як ніколи, повинні бути єдиними. Це особливо актуально в часи насилля і війни, анексії Криму та збройних дій на Донбасі. На жаль, нам знову доводиться боротися за єдність та територіальну цілісність держави. Дуже важливо, що українці за кордоном не залишаються осторонь усіх драматичних подій на Батьківщині. Хочу щиро подякувати вам за постійні зусилля із забезпечення гуманітарної допомоги Україні. Як останній приклад Вашої роботи, слід згадати реанімобіль, який придбала та передала для потреб у зоні АТО українська громада за сприяння УГКЦ», – сказала Тетяна Іжевська. Повідомляє прес-реліз Посольства України при Святому Престолі

Діти української недільної школи “Пресвята Родина” та творчі колективи підготували святковий концерт та святкову лотерею.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська збірна виступатиме на Чемпіонаті Європи із тхеквондо в Італії (АНОНС)

Італія хоче зняти санкції з Росії?