in

16 мільйонів переглядів: львів’янка в Римі виконує оперну партію

Декілька днів тому італієць Бруно Валло на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук поділився відео, де на одній із вулиць столиці Італії молода дівчина виконує оперну партію. Як повідомляє «Ulvovi.info», за декілька днів відео встигло набрати вже понад 16 мільйонів переглядів, 150 тисяч вподобань та понад 504 тисячі поширень серед людей. Це майже рекордна кількість для відео такого плану.

 

 Переглянути відео можна Тут

Відомий львівський радіоведучий Тарас Гаврик підтвердив здогадки про те, що дівчина родом зі Львова. Її звуть Софія Чайка. На відео дівчина вбрана досить скромно й нічим не виділяється серед сотень перехожих. Але після виконання оперної партії дівчині аплодують усі. Дівчина всього лиш вийшла на одну із людних вулиць Риму, а сколихнула всю Італію. Відео з її виконанням переглядають та поширюють не лише італійці та українці, а й люди з-за океану. Дівчиною цікавляться всі ЗМІ, але вона поки що відмовляється від будь-яких інтерв’ю. Маємо надію, що скоро зможемо безпосередньо від дівчини дізнатись про всі деталі цієї події, а також отримаємо інформацію, чим вона керувалась та що змусило її піти на такий досить важливий крок, адже заспівати посеред вулиці та ще й за кордоном зможе не кожен.

До слова, щодня таких відео чимало потрапляє до простору мережі Інтернет. Але більша частина з них – це прості «пародії» на світові хіти та всім відомі композиції. Але ця дівчина продемонструвала, що справжній талант не замкнути на сценах та в тісних театрах. Вона дала можливість людям, які не так часто відвідують оперу, по-справжньому оцінити красу цього мистецтва, і, мабуть, недаремно вибрала саме Рим, адже тут і зародилась опера наприкінці XVI століття. Саме завдяки таким людям, які не бояться демонструвати свій талант, чимала кількість звичайних людей зрозуміє, що опера – це не пережитки минулого, а справжнє мистецтво.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Україна на останніх секундах поступилася Італії у відборі на ЧС з гандболу

5 причин, через які можна закохатися в Італію