in

28 листопада Євромайдан збереться в Каль’ярі

   Асоціації Очі (Organizzazione Cittadini Immigrati) та “Наш дім” запрошують усіх приєднатися до мітингу для висловлення підтримкиукраїнському народу на шляху до Євроінтеграції, солідарності із Євромайданами, що відбуваються по усій країні.

МІТИНГ ВІДБУДЕТЬСЯ В ЧЕТВЕР 28 ЛИСТОПАДА 2013року В КАЛЬЯРІ ЗА АДРЕСОЮ- P.ZZA INGRAO (НА ПЛОЩІ ДЕ ЗБИРАЮТЬСЯ УКРАЇНЦІ)  З 15.00 ДО 15.30.

НЕ БУДЬМО БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ ТА НАШИХ НАЩАДКІВ!!!

 

L’ASSOCIAZIONE OCI (Organizzazione Cittadini Immigrati) E L’ASSOCIAZIONE NASH DIM INVITA TUTTI A PARTECIPARE IN MANIFESTAZIONE DEDICATA ALLA SITUAZIONE IN UCRAINA ED ESPRIMERE LA SOLIDARIETA’ AL POPOLO UCRAINO CHE DICHIARA LA VOLONTA’ DELL’INTEGRAZIONE NELL’UNIONE EUROPEA E SOLIDARIETA’ CON “EUROMAIDAN”.

LA MANIFESTAZIONE SI TERRA’ GIOVEDI 28 NOVEMBRE 2013 A CAGLIARI IN PIAZZA INGRAO DALLE 15.00 ALLE 15.30.

NON STIATE INDIFFERENTI AL FUTURO DELL’UCRAINA E DEL SUO POPOLO!!!

Saluti!
Associazione OCI
(Organizzazione Cittadini  Immigrati)
3204154168

 

Долучіться до петиції із закликом до українського уряду підписати угоду про асоціацію з ЄС. Опублікуйте його на вашій сторінці у соціальних мережах та повідомте усім знайомим.
 Щоб долучитися, перейдіть по лінку і під текстом, якщо вам не вдається зареєструватися через ваши профіль Фейсбук або Твіттер, зареєструйтеся на сайті через електронну пошту:

 

Ucraini in Italia sostengono l’adesione dell’Ucraina all’UE! Українці в Італії за асоціацію України з ЄС!

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українські активісти в Римі: «Путін, руки геть від України!»

Приходьте на Євромайдан в Болонії