in

У Римі відкрилась персональна виставка української художниці Світлани Гребнюк

3 березня у Римі відбулося відкриття персональної виставки української художниці Світлани Гребнюк. Виставка проходить у ексклюзивній галереї «Фірст галері», розташованій на вулиці Маргутта, поблизу площі Іспанії, знаній у Римі як вулиця артистів.

В експозиції «Портрет» представлено серії чорно-білих портретів знаменитостей минулого, у контрасті із зображеннями тварин, виконаних з використанням яскравих кольорів. Роботи реалізовано у двох протилежних стилях, які поєдналися у творчому пошуку художниці.

Перша частина виставки представлена у стилі традиційного живопису неопривітимізму та супрематизму, де знаходимо енергію і особливо палітру українського та російського авангарду. Вони переважали у зображеннях людей, предметів і пейзажів мисткині у 2008 і 2009 роках. В той час вона вдосконалювала свій стиль у серії зображень тварин.

Починаючи із 2009 року Світлана відходить від яскраво-кольорової палітри та починає творити у чорно-білих тонах, що здається протилежністю до усієї її попередньої роботи.

У експонованих картинах колір втрачається у зображеннях визначних постатей минулого та сучасності, (Модільяні та його музи Жанни Ебютерн, поета Бодлера, портретів Обами і Горбачова, тощо), подекуди переходячи у тонкий, чисто-білий. У ньому частково розчиняються риси обличча, даючи слово специфічним характеристикам персонажів, контурам, волоссю, стилю одягу.

Світлана Гребенюк продовжує свій творчий пошук. Її останні роботи створені у стилі 3D.

Під час відкриття виставки, за участі представників посольства України в Італії та міністерства культури Італії, відбувся показ моделей російського модельєра Анни Кабірової. Її одяг інтерпретує картини Світлани шляхом їх принту на шовку та бавовнику.

Світлана Гребнюк народилася в Києві у 1979 році. З 2003 року живе в Італії. Закінчила Художню академію Брери. Учасниця численних персональних та групових виставок, Переможниця престижного конкурсу молодих художників Premio Italian Factory у 2010 році.

Виставка триватиме із 3 березня до 30 квітня.

 

Маріанна Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Cкандал навколо Піо Альберго Трівульціо

Що таке “Мodello Unico” для декларації про прибутки в Італії?