in

3-й етап Red Bull Cliff Diving: українці у фіналі

   У Греції, неподалік Афін, пройшов третій етап світової серії екстремальних стрибків у воду зі скель Red Bull Cliff Diving. Дванадцятьох найкращих стрибунів світу приймало озеро Вульягмені, під водами якого, за легендами, знаходиться затонуле стародавнє місто. Вода у цьому озері цілісінькій рік має стабільну температуру – 24 градуси Цельсія.

Платформу для стрибків було встановлено на висоті 27 метрів, а глибина акваторії, навколо якої розмістилося близько дев’яти тисяч глядачів складала 7 метрів. Серед глядачів цього разу був і дев’ятиразовий чемпіон світу зі стрибків зі скель колумбієць Орландо Дюке – через травму він уже вибув із цьогорічної серії.

Натомість двоє українців, досвідчений Слава Поліщук (на фото) і молодий Олександр Куценко, виступили у Греції. Обидва пробилися до фіналу, де посіли 5-те і 6-те місце відповідно.

Найбільше ж балів за свої стрибки і перемогу на етапі отримав чинний чемпіон світу британець Гері Хант. Після цього він очолив загальний залік чемпіонату. Наш Слава Поліщук, що проживає в Італії, поблизу Равенни, тримається третім, поступаючись, окрім Ханта, лише Дюке. Куценко – на сьомій позиції.

Наступний етап змагань пройде у Франції на узбережжі Атлантичного океану 18-го червня. Загалом до завершення серії буде проведено ще 4 етапи, включаючи і «гранд-фінал» в Україні, в Ялті, 4-го вересня.

http://scu.org.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В італійській провінції Тоскана виготовляють “жіноче” вино

Президент заявив про завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію України та ЄС