in

Діти, які не змогли повернутися з Італії після відпочинку, повернуться 31 серпня – МЗC

   Діти-сироти, які перебували на відпочинку в італійських сім’ях в провінції Палермо, не можуть повернутися  на батьківщину в зв’язку з банкрутством авіакомпанії

Діти, які не змогли вилетіти з Італії після відпочинку, повернуться 31 серпня – МЗС. Про це під час брифінгу повідомив керівник прес-служби Міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров.

За інформацією посольства України в Італії, у 22 громадян України, 20 з яких діти-сироти, які перебували на відпочинку в італійських сім’ях в провінції Палермо, виникли труднощі з поверненням на батьківщину в зв’язку з банкрутством авіакомпанії. «Посольством спільно з італійською стороною вжито заходів з метою своєчасного повернення українських дітей на батьківщину. Діти прибудуть в Україну 31 серпня », – сказав він, додавши, що МЗС України домоглося, щоб авіакомпанія повернула українських громадян на батьківщину за свій рахунок.

Нагадаємо, у групи українських дітей, які перебували на оздоровленні в Італійському місті Падуб, також виникли труднощі при поверненні в Україну в зв’язку з банкрутством авіакомпанії “Wint Jet”. Було забезпечене вчасне безперешкодне повернення громадян України на батьківщину 23 серпня.

http://ura-inform.com/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Венеції стартує 69-й кінофестиваль

Опубліковано нові умови легалізації 2012