in

4 березня в Україні стартує «Тиждень італійського кіно»

  4 березня в Україні вп’яте відбудеться «Тиждень італійського кіно», який познайомить українського глядача з найяскравішими новинками сучасного кінематографа Італії. Про це повідомляє компанія «Артхаус Трафік», що представляє проект.

Щорічний фестиваль відкриється детективної драмою «Золотий хлопчик» Пупі Аваті. За сюжетом у стрічці розповідається про рекламіста, який завжди мріяв стати письменником. На шляху до благородної мети він вирішує привласнити і переписати мемуари свого батька. Головну жіночу роль у картині зіграла Шерон Стоун. Драма була відзначена призом за кращий сценарій на міжнародному фестивалі в Монреалі (Канада).

Ще один хіт з Італії – сімейна драма «Людський капітал», яка покаже автокатастрофу з п’яти ріхних точок зору. Аварії належить змінити долі членів багатої родини Бернаскі і сім’ї Ровеллі, що знаходиться на межі банкрутства. Картину тепло прийняли на батьківщині – Італія висунула «Людський капітал» на здобуття премії «Оскар» у номінації «кращий фільм іноземною мовою».

Крім того глядачі зможуть оцінити автобіографічний фільм скандальної італійки Азії Ардженто «Зрозумій мене, якщо зможеш». Актриса не тільки виступила режисером картини, а й зняла в ній власну дочку Анну Лу Кастольді. За сюжетом, дівчинка на ім’я Аріа страждає від самотності і нерозуміння однолітків. Одного разу одна бере улюбленого кота і йде з дому назустріч пригодам. На роль другого плану в картині була запрошена подруга Ардженто французька актриса Шарлотта Генсбур.

Амурна комедія «Ось так подружка» шукає відповідь на одвічне питання – чи можлива дружба між чоловіком і жінкою. Роль об’єкта дослідження в картині зіграла французька актриса Летиція Каста.

Фестиваль «Тиждень італійського кіно» пройде в шести великих містах України: Київ – кінотеатр «Київ» з 4 березня;  Львів – кінотеатр «Кiнопалац-Коперник» з 12 березня; Харків – кінотеатр «Кронверк Сінема» в ТРЦ «Дафі» з 12 березня;  Вінниця – кінотеатр «Родина» з 13 березня; Одеса – кінотеатр «Родина» з 26 березня; Запоріжжя – кінотеатр ім. Довженка з 26 березня.

Партнер фестивалю – Італійський інститут культури в Україні.

Нагадаємо, український канал іномовлення Ukraine Today групи «1+1 медіа» уклав ліцензійний договір з італійською платформою супутникового телебачення Tivusat. З 7 листопада телеканал буде доступний для понад 2 млн абонентів Tivusat в Італії.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Римі виступить львівський християнський театр “Емануїл” (АНОНС)

Процедура перетину кордону з біометричними паспортами