in

Римом пройшла 5 000-на Майдан-хода українців

   Всеукраїнська акція на підтримку Майдану та Спільна молитва за загиблих Героїв відбулася неділю 23 лютого в Римі. Українська громада Італії молилася та була у скорботі за загиблими під час кривавих зіткнень у Києві на Майдані

Українські громади, які приїхали  до Риму з Мілану, Модени, Фіренції, Ріміні, Венеції, Тревізо, Неаполя та інших міст Італії, не мали права мовчати, коли на нашій українській землі вбивають рідних та близьких.

Богослужіння розпочалося в соборі Святої Софії в Римі, де Блаженніший Верховний Архієпископ Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук очолив Архієрейську Божественну Літургію.

Українська громада в Італії  у Спільній Молитві вшанувала Героїв майдану.  Це був день єднання у журбі всіх українців в Італії на площі Есквіліно поблизу Базиліки ді Санта Марія Маджіоре. Маріана Сороневич, головний редактор щомісячника «Українська газета в Італії»: «На молебні жінки ридали і запалювали свічки, але фотограф не шукав цих кадрів. Це – інтимне горе кожного. Ще два дні тому закінчення кривавої бойні здавалась недосяжним. Людям хочеться вірити, що теперішні зміни в країні є незворотною перемогою демократії».

Українська діаспора в Італії оплакувала жертв Майдану, новітніх героїв, патріотів нашої землі. Важко, коли обривається молоде життя. Ми, вихідці з Тернопільщини, з кревним болем, молилися за наймолодших героїв, наших земляків. Обірвалося життя тих, хто ніколи не створить сім’ю.  Загинули ті, хто ніколи в житті не візьме на руки свого первістка чи первістку. Ми втратили тих, хто ніколи не поведе до Першого Причастя  своїх онуків.  Україна втратила більше, ніж сотню героїв.  Ми втратили ненароджених дітей наших Патріотів. Це вже не сотня! Це цілий легіон!

Під час жалобної ходи в Римі, 23 лютого, було зібрано 20399,00 євро і 200$ для допомоги Майдану  (дані з коментарів у Фейсбуку організаторів Мирної маніфестації).

Мирна хода в кілька тисяч протестуючих з прапорами України та ЄС  та маніфестами  проти  Януковича-кривавого, проти пролиття крові в Україні відбулася вулицями Риму. Всеукраїнська акція на підтримку Майдану та загиблих героїв практично захопила Рим. Такого кількісного маршу іноземців Древній  Рим ще не бачив.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Названо умови для закриття справ проти Тимошенко

Чим небезпечні ідіоти і чи можна з ними боротися