in

Українці в Італії висловили співчуття родичам загиблих в катастрофі Боїнга 777

   Українці в Італії висловили співчуття посольствам країн, громадяни яких загинули в авіакатастрофі 17 липня 2014 на території України

За ініціативи «Української газети» в Італії листи було надіслано на ім’я послів Нідерландів, Малайзії, Австралії, Індонезії, Британії, Німеччини, Бельгії, Філіппін та Канади.

«Ми відчуваємо глибоку солідарність з сім’ями і друзями пасажирів лайнера Малайзії авіакомпанії “Амстердам – Куала-Лумпур”, що загинули від рук терористів 17 липня. Ми впевнені, що міжнародне розслідування підтвердить участь у цій катастрофі цих нерегулярних військ, що діяли на сході країни за військової підтримки Російської Федерації» – читаємо у зверненні.

Італійські українці вважають збиття пасажирського літака на Донбасі актом жорстокості і нелюдяності, що підтверджує загрозу миру і стабільності в глобальному масштабі, яку несе російська політика. Навіть після введення додаткових санкцій з боку США та Європейського Союзу, Росія демонстративно продовжує розпалювати конфлікт і дестабілізує обстановку на Сході Україні.

Листа підтримало 16 організацій та об’єднань українських асоціацій в Італії з Рима, Фріулі, Неаполя, Сіракузи, Венеції, Мілану, Ламеції Терме та Болонії.

«Ми просимо, щоб міжнародне співтовариство негайно вжило проти Росії санкції третього рівня і надало необхідну військову допомогу Україні для блокування можливих нових кривавих терористичних актів. » – закликає українська діаспора в Італії, та наголошує на неофіційній, але суттєвій участі Росії у гібридній війні в Україні.

Нагадуємо, у минулі дні українці в Італії принесли квіти та свічки жалоби під посольство Малазії в Римі та генеральне консульство Нідерландів у Мілані.

 

Маріанна Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Запрошуємо приєднатися до звернення до диппредставництв країн, постраждалих від теракту в Україні

Римський суд заборонив Mail.ru