in

Українці завоювали 9 медалей на Всесвітній зимовій Універсіаді в Італії

   Збірна України посіла восьме загальнокомандне місце на змаганнях.

Українські лижниці на Універсіаді-2013 universiadetrentino.org Українці привезли з Італії дев’ять нагород Студентська збірна України привезла дев’ять нагород з XXVI Всесвітньої зимової Універсіади, яка завершилася в італійському Трентіно.

Урожайним турнір видався для лижниці Катерини Григоренко, яка здобула індивідуальні “золото” та “срібло”. Крім того, Катя виборола командну медаль найвищого ґатунку в естафеті – з Мариною Анцибор та Катериною Сердюк. Анцибор ще й додала “бронзу” у гонці вільним стилем.

Бронзові нагороди також на рахунку біатлоністів Ірини Варвинець (масовий старт) і Дмитра Підручного (спринт). До того ж, Дмитро здобув перемогу в гонці з масовим стартом. “Срібло” здобули біатлоністи у змішаній естафеті – Варвинець, Яна Бондар, Віталій Кільчицький та Дмитро Підручний. Ще одну нагороду Кільчицький виборов у спринті.

Таким чином, збірна України серед 50-ти країн-учасників посіла восьме загальнокомандне місце. Нагадаємо, наша біатлоністка Валя Семеренко виграла гонку переслідуванням на Кубку світу з біатлону.

http://prosport.tsn.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Даніела Якобчук із Закарпаття представить Україну на співочому конкурсі в Італії

Українці в Ватикані провели різдвяний Євромайдан