in

День науки та розваг на Aquae у Венеції

 

   Цікавим та насиченим видався день для українських дітей та підлітків які проживають в    Венеції завдяки культурній асоціації «Україна плюс» та школі «Перша ластівка» (в особі Тамари Позднякової). Діти провели день розваг та екскурсію по венеціанській Всесвітній виставці ЕКСПО – 2015.

ФОТОГАЛЕРЕЯ ЕКСКУРСІЇ

Величезне приміщення «Експо Аква Венеція» відчинило двері і здивувало своєю експозицією. Тут відвідувачів знайомлять з найсучаснішими досягненнями технології  в сфері екології та вчать економому ставленню до води – джерела життя.

Акваріуми з морською фауною, типовою для Середземномор’я, а також жителі прісноводних водойм Італії та Європи. Макети морських черепах, які водяться в просторах світового океану, їх типова поведінка в природі – зачудували дітей.

Планетарій дав змогу розглянути нічне небо, а аніматор-коментатор розповів багато цікавого та маловідомого про космічні простори нашої галактики: Молочний шлях  та Сонячну систему.
Інтерактивний політ над островами регіону Венето надало чудову можливість їх побачити їх красу. Згодом, у спеціальному павільйоні ми занурились в батискафі на глибину 150 метрів, щоб спостерігати за морською флорою та фауною. Наступним був  зал «водні забави» де діти в ігровій формі дізнались про цікаві фізичні та хімічні властивості води.

На мою думку найцікавішими стали 15 рухомих макетів  доісторичних тварин-динозаврів у натуральну величину, атракціони на воді та розваги на надувних гірках.

На завершення ми відвідали наукову лабораторію: тепер всі знатимуть що вода – це єдина речовина яка при охолодженні (замерзанні) збільшується в об’ємі а при нагріванні зменшується.

Ось такий чудовий видався нам день!

Запрошуємо усіх приєднатися до нас наступного разу. Приїжджайте із інших регіонів Італії та України.

Також на 27 вересня планується провести «Український день» в EXPO ACQUA. Про його деталі буде повідомлено згодом.

Для запису та детальнішої інформації звертайтеся до тел. 3923423964

Олександр ТИМЧУК

————————————-

Вам потрібна віза для в’їзду в Італію чи дозвіл на проживання в Італії? Не знаєте звідки почати і що для цього потрібно? Скористайтеся нашим безплатним сервісом он-лайн Migreat: еміграція в Італію або поставте запитання нашим фахівцям з еміграційних справ.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українські діти на EXPO у Венеції (ФОТО)

Долучіться до мистецької ініціативи для українських дітей за кордоном “Де я – там мій прапор”