in

Бойовики “ДНР” заявили про відкриття “представництва” в Італії

“Представництво ДНР” з’явиться в італійському Турині, стверджують бойовики.


14 грудня о італійському місті Турин відкриється “представництво ДНР”. Про це заявили в “міністерстві закордонних справ ДНР”, передає сепаратистський портал “Донецьке агентство новин”.

Як стверджують бойовики, на церемонію відкриття “представництва” запрошені члени партій “Ліга Півночі”, яка неодноразово виступала за скасування санкцій проти Росії, “Брати Італії” (її засновником є ​​екс-прем’єр країни Сільвіо Берлусконі, який у вересні 2015 року разом з президентом РФ Володимиром Путіним відвідав анексуватний Крим) і “Вперед, Італія”.

Це вже не перше “представництво ДНР” в Європі. 1 вересня подібна “установа” з’явилося в чеському місті Острава, повідомляв сайт “МЗС ДНР”. Воно було офіційно зареєстровано в якості некомерційної громадської організації ще в червні. Його засновник – співголова чеської суспільно-політичної організації “Народне ополчення” Нела Лискова, яка в березні 2016 року приїжджала на тимчасово окуповані території Донецької області.

Організація “Народне ополчення” називає Лискова “офіційним почесним консулом ДНР в Чеській Республіці” і заявляє про її “жорстку дипломатичну роботу”. Видання Stopfake зазначає, що представники чеського “Народного ополчення” відомі своєю проросійською риторикою, поїздками до терористів “ДНР” та “ЛНР”.

1 вересня Міністерство закордонних справ України вручило ноту протесту посольству Чеської Республіки в Україні в зв’язку з підтвердження інформації про реєстрацію владою міста Острава “представницького центру ДНР”.

7 вересня прем’єр-міністр Чехії Богуслав Соботка виключив можливість відкриття в місті Острава дипломатичних представництв терористичних організацій “ДНР / ЛНР”.

___________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Симфонічний оркестр з України зачарував римську публіку

Новий уряд Італії склав присягу