in

До Мілану з концертом завітає відомий в Україні автор-виконавець патріотичних пісень Сергій Файфура

Пісні та кліпи Сергія Файфури жалять «ватників», ніби мохнаті шершні, а українцям повертають почуття гідності і честі. Патріот, артист та співак – в гостях в ураїнської громади у Мілані.

І в ці драматичні дні для України взявся за пісенну зброю. Яскраві точні образи і болючі і водночас по-українськи веселі пісні. А душевна щирість автоматично перетворила його на улюбленця публіки.


Хто ж він, Сергій Файфура?

А це той виразний чоловік – артист, актор, телеведучий, конферансьє, поет, композитор, менестрель – із розкішними жовто-блакитними вусами, який запам’ятовується одразу і надовго. Своїми піснями «Бандера», «Дайте волю Надії», «Комбат», «Барон фон дер Пут», «Русский Іван», «Граблі», «Мордата Рада», «Засланці» він увірвався у вітчизняний пісенний, давно вже не провітрюваний клуб – з абсолютно новою мелодикою, стилем, фарбами, драматургією. У тому хутірському клубі, напханому народними і заслуженими, про Файфуру, як і на телебаченні, мовчать і воліють не помічати. Зате на публіці, на стадіонах і на площах, на нашому Східному фронті, де, як і в Ремарка, без змін, – люди від Файфури шаленіють.

Запрошуємо вас на концерт народної зірки Сергія Файфури, який відбудеться 30 жовтня за адресою San Giuliano Mslanese, via Marzabotto (ARENA DEL SOLE ).

Замовити білети можна по телефону 3290347129

_______________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Переможниця конкурсу “Міс Україна-Всесвіт” відгуляла весілля у Флоренції

В Пармі, Салерно, Аверсі, Ачері, Казерті і Неаполі пройдуть концерти тріо “Новий чaс”