in

Femen розфарбувалися в кольори італійського прапора й протестували в Римі проти Берлусконі

Дівчата руху Femen взяли участь у маніфестації в Римі, організованій провідною опозиційною силою країни – Демократичною партією.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Як повідомляє TMNews, українські дівчата цього разу з’явилися перед публікою у кольорах італійського прапора: тіло однієї із трьох було повністю покрите зеленою фарбою, другої – білою, а третьої – червоною.

“Ми приїхали сюди, щоб сказати, що такі політики як Берлусконі не можуть управляти (країною), не можуть допомагати народу, – зазначила одна з дівчат. –  Ми проти Берлусконі, тому що в Україні в нас точно така ж ситуація із Президентом Віктором Януковичем”.

Тим часом, акція під гаслом “В ім’я італійського народу” зібрала на площі Сан-Джованні більш як тисячу осіб, що виступають проти глави уряду Італії Сильвіо Берлусконі.

Крім українських активісток, у маніфестації взяли участь також представники лівоцентристських сил з Німеччини й Франції.

Як повідомлялося раніше, активістки Femen, переодягнені нью-йоркськими покоївками провели акцію під паризькою резиденцією Домініка Стросс-Кана.

 

 

Джерело

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У чому різниця між розлученням і розірвання шлюбу в Італії

Активістки Фемен протестували на площі Святого Петра (ФОТО)