in

Футбольний матч у супроводі колядок

У Мілані пройшла футбольна зустріч між командами українських іммігрантів.

 

Я не є футбольною фанаткою чи великою любительницею футболу в цілому, але у всякому випадку слідкую за футбольними турнірами між українськими комадами в Італії та не пропускаю новин про чемпіонат світу серед команд української діаспори, який проходить вже котрий рік поспіль в моєму рідному Тернополі.

L'immagine può contenere: 1 persona, in piedi e spazio all'aperto

Тому радо відгукнулася відвідати матч між командами футболістів-аматорів, які проживають в Мілані. Матч між “Жовто-синіми” та “Зеленими”, який відбувся 8 січня на стадіоні “Campo sportivo Cameroni”, організував священик Ігор Крупа, капелан української громади Святого Священномученика Йосафата у Мілані. 

Перед початком матчу, як зазвичай прийнято у професіоналів,  гравці обох команд та їхні вболівальники виконали гімн України.

Дуже позитивні враження від гри, як в уболівальників так і у гравців.  “Жовто-сині” та “Зелені” грали у футбол під супровід різдвяних колядок, які їм співали  їхні емоційні вболівальники.

L'immagine può contenere: 11 persone, persone che sorridono, spazio all'aperto

З кожним роком український футбол у громадах Італії набирає більшої популярності та симпатії. Можливо тому, що футбол придуманий справжніми чоловіками і для справжніх чоловіків. А може тому, що жоден з гравців не куплений, всі з доброї волі виходять на поле, тому що це їхня  культура та стиль життя, прагнення до перемоги, величезний потенціал емоцій.

Завдяки гордості за свою країну та патріотизму, які притаманні українським громадам в Італії,  футбольні турніри набирають масштабності. Парафія «Пресвятої Тройці» з Казерти на Півдні Італії гостинно приймає усіх учасників футболу та  вже вкотре проводить футбольні турніри між українськими командами, створеними в Італії. Створюються нові футбольні команди в українських громадах, духовні особи (священики, семінаристи та монахи) також грають український футбол в Італії.

L'immagine può contenere: 13 persone, spazio all'aperto

Виходячи на поле та граючи за ту чи іншу українську громаду в Італії, поціновувачі “гри мільйонів” пишуть історію футбольної української діаспори.

Сподіваюся, що футбольні клуби українських громад Італії займуть ведучі позиції у чемпіонаті світу серед команд української діаспори.  А команда “CUM” (Comunità Ucraina a Milano) стане найвідомішим футбольним клубом української діаспори.

Завдяки організаторам футбольних турнірів між українськими командами в Італії, футболісти-аматори гуртуються з певною метою. А проводячи чемпіонат світу серед команд української діаспори, налагоджується єдність українців в усьому світі  за допомогою футбольного м’яча та спорту.

Матеріал підготувала Наталія Оленюх

фото – Галина Левандовська

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Старий Новий рік – як відбувається посівання, посівалки

Божевільні ревнощі. В Італії екс-бойфренд облив кислотою фіналістку конкурсу “Міс Італія”