in

Глава МВС Аваков придбав 26-кімнатну віллу в Італії

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у 2017-му став власником вілли на узбережжі Середземного моря в Італії. Про це свідчать документи з бізнесового та майнового реєстрів Італії, передають «Наші гроші».

 

Вілла нараховує 26 кімнат у будівлі площею 566 метрів на першому, другому поверхах та у підвалі. Приблизна вартість нерухомості —близько 774 тисяч євро. 

У 2017 році фірма Avitalia S.R.L, власником якої на 100% є Арсен Аваков, поглинула іншу італійську фірму Ferdico S.R.L. 3 лютого 2017 року Ferdico S.R.L отримала держакт на право власності на  віллу на вулиці Баттері в італійському муніципалітеті Сан Феліче Чірчео, у регіоні Лаціо, провінція Латина. 

При цьому під час злиття з компанією Avitalia S.R.L статутний капітал Ferdico S.R.L становив 30 тисяч євро. Тобто, Аваков за 30 тиссяч євро став власником нерухомості в 774 тисяч євро.

Зазначається, що Аваков став власником вілли в Італії, скориставшись фірмою від «Інституту Горшеніна».  

У МВС заявили, що віллу в Італії, якою володіє компанія Авакова, використовує під туристичний проект його дружина Інна.

«Це один із туристичних бізнес-проектів, яким займається дружина в Італії, в рамках роботи в італійській компанії. Ідеться про приміщення під міні-готель, придбане за кредитні кошти і за участю коштів капіталу компанії Авіталія», — заявив директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко у коментарі «Українській правді».

За словами Авакова, цим проектом його дружина займається понад 1,5 року. А буде реалізований і запрацює він у 2019 році.

«Це один із декількох туристичних бізнесів, яким займається дружина. Легально, офіційно, транспарентно – і в цьому немає жодної сенсації», — запевнили у МВС. 

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Рада спростила процедуру ввезення автомобілів в Україну

Правила користування авто з українськими номерами в Італії