in

“Гніздо горлиці”. Вийшов у світ роман про українську заробітчанку в Італії

 Ми звикли до того, що в більшості випадків, кіно знімають за мотивами книг, але буває і навпаки. Роман Лесі Олендій «Гніздо горлиці» створений за сценарієм до україно-італійської кінострічки, що отримала відзнаку «Найкращий український повнометражний фільм» на Одеському кінофестивалі влітку 2016 року.

 

Заробітчани, мільйонери, тіні та маленька дівчинка: що новенького кременчужанам почитати на вихідних

У цій історії можна простежити історії тисяч заробітчанок, які вимушені працювати далеко від рідного дому.

Сорокарічна Дарина завжди пишалася своєю родиною, розумницею донькою, яка навчалася в університеті. У минулому два роки заробітчанських поневірянь в Італії заради майбутнього сім’ї. Роботи вона не цуралася ніякої – і ось тепер повертається.

Та щось їй так гірко на душі. Через спогади, що не дають спати, чи через побачене вдома, а може через маленьке життя десь під її серцем?

Зворушлива історія смутку та кохання, заснована на реальних подіях!

Два роки далеко від рідного дому. Подвійне життя і одна правда — мовчазна правда українки в Генуї, чужинки на чужій землі…

Її ДРУЖБУ стерто зі світу, де балом заправляють гроші.
Її КОХАННЯ набуло обрисів трикутника.
Її СКАРБ — неконвертована валюта жінки при надії.

Скільки пригод вестимуть її до мудрості, якої годі й шукати за горами та морями? Мудрості, яка звила гніздо під дахівкою її старої буковинської садиби.

Сповнений віри, любові й сподівань, цей роман створений за сценарієм до україно-італійської кінострічки, що отримала відзнаку «Найкращий український повнометражний фільм» на Одеському кінофестивалі влітку 2016 року. Історії тисяч заробітчанок — у долі сорокарічної Дарини, яка повертається з Італії до рідного села на Буковині…

Уривок із роману ГНІЗДО ГОРЛИЦІ

Купити книжку онлайн можна тут

______________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Розмір контрибутів домашніх працівників та нянь на 2017 рік

У Джойа Тауро (Калабрія) відбудеться виїзне консульське обслуговування