in

«Інтер» покаже фільм «Гніздо горлиці» про долю української заробітчанки в Італії

Телеканал «Інтер» 12 березня покаже українсько-італійську драму «Гніздо горлиці» (режисер Тарас Ткаченко), яка була одним з претендентів на участь у «Оскарі» від нашої країни.

Risultati immagini per ГНІЗДО ГОРЛИЦІ

Як повідомляє прес-служба каналу, це буде телевізійна прем’єра фільму. В ефірі телеканалу він вийде о 21:30.

Ролі в картині виконали українські та італійські актори: Римма Зюбіна, Наталія Васько, Ліна Бернарді, Микола Боклан, Олександра Сизоненко, Максим Канюка і Мауро Чіпріані. Свою останню роль у цій картині зіграв Віталій Лінецький, який загинув у розпал знімального процесу, через що був переписаний фінал історії.

У центрі сюжету «Гніздо горлиці» – історія українки Дарини, яка вирушила до Італії, щоб знайти роботу і прогодувати свою сім’ю. Доки вона заробляє гроші за кордоном, її сім’я поступово розвалюється. А юна дочка завагітніла від хлопця, який не збирається з нею одружуватися. Крім цього, в Італії Дарина зустрічає чоловіка, і між ними виникають стосунки. Коли Дарина повертається з Італії, вона виявляє, що теж вагітна.

Нагадаємо, фільм «Гніздо горлиці», заснований на реальних подіях і розповідає про життя українських жінок-заробітчан в Італії, створювався за підтримки Держкіно. В прокат він вийшов 10 листопада 2016 року. За перший вікенд стрічка зібрала понад 550 тис. грн.

______________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про подвійне громадянство

В Неаполі відбудеться конференція ”Новий вид війни проти України. Чи у безпеці Захід?”