in

Італійці та діаспоряни, допоможуть створити реабілітаційний центр на Буковині

Реабілітаційний центр на Буковині планують відкрити на базі центральної районної лікарні. Працюватиме центр для дітей з обмеженими фізичними можливостями від перших днів життя і до  16 років. Благодійники обіцяють посприяти і у забезпечені медикаментами.

Таких діток як Валентин в Україні 4. У нього рідкісна вроджена генетична хвороба. Зовні він не відрізняються від решти однолітків, однак у нього збільшений цукор, проблеми з зором, та ниркова недостатність. Для підтримки його життя та здоров’я потрібно препарат якого немає в Україні. Вартість його за кордоном близько 400 євро за упаковку, повідомляє Буковина.

Реабілітаційний центр планують відкрити і в Заставні. На базі  районної лікарні. У підвальному приміщенні, де зараз фізіотерапевтичний кабінет.

За словами Софії Остаповий, дитячого невропатолога заставнівської ЦРЛ, з кожним роком дитяча інвалідність збільшується. Показники ростуть. При народженні дітей немає можливості виходжування дітей маленьких, які народилися з малою масою тіла.

Все необхідне обладнання надасть  Благодійна організація «Надія».

Гайтано Туріні, президент благодійної асоціації «Надія» з Італії каже: «Наша ціль допомагати дітям сиротам, дітям інвалідам та їхнім батькам. Тому хочемо допомогти – відкрити реабілітаційний центр для дітей у Заставні. В нашій практиці вже таке є. У Туреччині ми відкрили 2 педіатричні клініки та 5 шкіл. Не тільки реабілітаційний центр відкриється, а й буде допомога пологовому будинку місцевої районної лікарні».

Спрямувала волонтерів з Італії саме на Заставну президент культурно-християнського благодійного центру Анжела Шевчук. Жінка вже багато років проживає в Італії, а протягом 16, допомагає діткам з Заставни, звідки сама родом.

Анжела Шевчук – президент асоціації “разом” допомагає медикаментами, обладнанням.

Попередньо планують, що реабілітаційний центр запрацює вже з початком нового року.

______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як подати запит на виплату дитячої допомоги (Bonus bebè 2017) в Італії

Медичний туризм: чому італійці обирають українських стоматологів?