in

Лідери української громади зустрілися із Генеральним консулом України в Неаполі

Голови асоціацій Південної Італії обмінятися досвідом реалізації проектів та отримали інформацію щодо можливих напрямів  взаємодії з Генеральним консульством.

1 грудня 2016 року у приміщенні Генерального консульства України в Неаполі відбулася зустріч колективу установи із керівництвом українських асоціацій Півдня Італії за ініціативи Віктора Гамоцького, не так давно призначеного, Генерального консула України в Неаполі.

“Її учасники мали можливість обмінятися досвідом реалізації проектів, отримати інформацію щодо можливих напрямів та шляхів взаємодії з Генеральним консульством. Зустріч засвідчила ініціативність причетних громадян України та Італії з питань волонтерської діяльності, на культурно-просвітницькому напрямі, щодо поширення в Італії інформації про історію та сьогодення України. Проекти, про які йшлося, спрямовані, зокрема, на краще взаємне розуміння української та італійської спільноти в контексті посилення міжлюдських контактів між Україною та Італією” – повідомляється на ФБ сторінці Генерального консульства.

В зустрічі взяли участь асоціації «Ucraina onlus» (Неаполь), «Rozmay» (Неаполь), асоціація українських жінок в Італії (Неаполь), «Берегиня» (Неаполь), «Victoria» (Джойа Тауро), «Cielo e Grano» (Нола), “Senza frontiere onlus” (Торре Аннунціата), українсько-італійська асоціація (Барі), «Kalena» (Салерно), «Terra di confine».

_____________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Джанні Версаче обірвана історія життя італійського модельєра-дизайнера

Генеральний консул України в Мілані запрошує на зустріч