in

Хор «Щедрик» здобув гран-прі міжнародного фестивалю в Італії

Київський дитячий хор «Щедрик» здобув головний приз Міжнародного фестивалю-конкурсу оркестрових і хорових колективів у Флоренції.

 

Результат пошуку зображень за запитом "Київський дитячий хор «Щедрик»"

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Знаний у світі київський дитячий хор «Щедрик» після 13 років знову повернувся до Італії і знову здобув головний приз Міжнародного фестивалю-конкурсу оркестрових і хорових колективів у Флоренції», – йдеться у повідомленні.

Авторитетне журі фестивалю, котрий пройшов 18-20 липня, визнало «Щедрик» найкращим хором з-поміж 11 груп-учасниць престижного співочого дійства.За це хор і здобув головну нагороду фестивалю – статуетку «Золотого Давида».

 

Результат пошуку зображень за запитом "Київський дитячий хор «Щедрик»"«Bravissimi! The best! Найкращі з кращих!» – відгукується про українських хористів Карла Дзанін, засновниця Міжнародного фестивалю хорових колективів у Флоренції.

Також «Щедрик» у складі 54 співаків удостоєний двох золотих медалей у віковій категорії юнацьких хорів та в категорії виконання духовної музики. Головний диригент і художній керівник хору Маріанна Сабліна отримала спеціальну нагороду як найкращий диригент фестивалю.

 

Результат пошуку зображень за запитом "Київський дитячий хор «Щедрик»"Відзнаки фестивалю, що проходить під патронатом міської ради Флоренції, мають виключно артистичну цінність і не передбачають фінансової винагороди.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

“Гроші треба відробляти”: політолог про скандальну заяву глами МВС Італії щодо Криму

Двох українців засудили до 180 років ув’язнення за перевезення нелегалів