in

Українці боротимуться за «Венеційського лева»

У Венецію з’їжджаються кінозірки та кіномани. У цей час там відкривається 68-ий кінофестиваль, який цього року вразить складом Голівудських суперзірок, перший серед яких  Джордж Клуні – його політичний трилер відкриває кінофорум.

Журі очолює теж голлівудський режисер Дарен Аранофскі. Серед учасників – поп-зірка Мадонна та «українська дівчина Джеймса Бонда» – саме так називають актрису Ольгу Куриленко – у Венеції вона презентуватиме французько-український фільм про Чорнобиль, де зіграла головну роль.

У головному конкурсі ще 21 фільм, серед яких роботи визнаних кінокласиків. Чи не найбільші очікування – від стрічки «Різанина» Романа Поланскі. Це історія, як два подружжя спочатку мирно з’ясовують, чому побились їхні діти, згодом – самі доходять до скандалу. Сам режисер через проблеми із законом на фестиваль приїхати не може.  

«Це незвичайний  фільм – власне, як і всі фільми у конкурсній програмі. Прикро, що Поланскі не буде у Венеції, але приїде три чверті зоряного акторського складу, і це створить сенсацію, тому що це дійсно чуттєва робота», – каже директор Венеційського фестивалю, Марко Мюллер.

Злободенну картину представляють і українці. У конкурсі дебютів – спільний із французами, росіянами і поляками фільм про Чорнобиль «Земля забуття». Наша співвітчизниця Ольга Куриленко грає дівчину, нареченого якої забирають з весілля нібито гасити лісову пожежу.

Ще один дебютант Венеції – сама Мадонна. Перший фільм поп-зірки «Ми» – теж на основі реальних подій про британського короля, який зрікся престолу через любов до американки.//Марина Петрова, «ФАКТИ», ICTV

 

http://www.ictv.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії стартував 68-ий Венеціанський кінофестиваль

Збірна України з пляжного футболу у фінальному турнірі світової першості в місті Равенна (ФОТО)