in

Олег Алекса: «Італійська публіка тепло зустрічала українських боксерів»

  Днями в Італії пройшли поєдинки професійного проекту AIBA Pro Boxing (APB) – кваліфікаційного олімпійського боксерського турніру. У ваговій категорії до 91 кг вінничанин Роман Головащенко переміг аргентинця Яміла Перальти. Президент Вінницької обласної федерації боксу Олег Алекса підтримував Романа в Італії і поділився своїми враженнями від його бою. А також оцінив олімпійські перспективи провідних вінницьких боксерів.

–   Роман переміг аргентинця дуже впевнено, одноголосним рішенням суддів. Хоча його суперник був доволі титулованим – призер чемпіонату світу. На жаль, у двох попередніх боях Роман Головащенко не міг продемонструвати весь свій потенціал через наслідки не повністю залікованих травм, – каже Олег Алекса.  

Олегу Юрійовичу, Романа підтримували італійські глядачі?

–  Всіх українських боксерів публіка зустрічала доволі тепло. Але все ж «фішкою» боксерського вечора був поєдинок місцевого супертяжа Кліменто Руссо, чемпіона світу, який, до речі, колись боксував з нашим відомим боксером Олександром Усиком.    

–  Які шанси у Романа Головащенка здобути олімпійську ліцензію в цьому розіграші APB?

–  В цьому сезоні це навряд чи йому вдасться, зважаючи на попередні поразки. А в 2015-у, передолімпійському році в APB розіграють ще по одній олімпійській ліцензії в кожній з вагових категорій. Тому шанс здобути путівку на Олімпіаду-2016 в цьому проекті у Романа залишається. Як і у іншого вінницького учасника APB В’ячеслава Кисліцина, який в поточному розіграші виступає не так, як хотілося б.

– Міська федерація боксу надає допомогу боксерам, які беруть участь в APB?

– В першу чергу їм допомагає президент  Федерації боксу України Володимир Продивус.

–  Хто ще з вінницьких боксерів має олімпійські перспективи?

–  Цього року вінницька збірна посіла друге командне місце на чемпіонаті України серед чоловіків. Тому ми розраховуємо на місця в складі збірної країни на найважливіших міжнародних змаганнях. Великі олімпійські сподівання, приміром, покладаємо на чемпіона України серед чоловіків до 22 років Сергія Богачука і чемпіона України серед чоловіків Тараса Головащенка.

–   Як Ви оцінюєте шанси «Українських отаманів» на гідний виступ у Всесвітній серії боксу, що стартує в середині січня? Адже кандидатами на участь в цій команді є одразу п’ять вінницьких боксерів.   

–   Команда цього сезону суттєво оновилася. А які потенційні можливості у «Отаманів», покажуть стартові матчі WSB.


http://vn.20minut.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійська Eni видобуватиме сланцевий газ в Україні

Італія та Польща надсилають винищувачі для охорони від агрeсії Росії