in

Хлопчик з України вручив Папі «хустинку паломника»

   Українська делегація взяла участь в “Міжнародному паломництві вівтарних дружинників”, що пройшла у Ватикані.

Що п’ять років «Міжнародний союз міністрантів», асоціація яка об’єднує відповідальних за душпастирство міністрантів (вівтарних дружинників), організовує Міжнародне паломництво до Риму.

Представником учасників цьогорічного ХІ Міжнародного паломництва  було обрано українського хлопчика. Юному міністрантові випала честь вручити «хустинку паломника» на завершення зустрічі із Святішим Отцем, повідомляє Ватиканське радіо.

Тема цьогорічного паломництва покладається на біблійні слова пророка Іссаї  «Ось я, пошли мене!». Воно передбачило дводенні зустріч і вечірню молитву з Папою Франциском на площі святого Петра у Ватикані та участь у загальній аудієнції.

У вівторок 5 серпня на площі перед базилікою Петра зібралось близько дванадцяти тисяч віруючих з 23-ти країн Європи, Африки та Латинської Америки, серед них – делегація з України.

Кожен із учасників прощі мали «хусточки паломника» різних кольорів, як символ різнобарвності країн походження віруючих.

«Дехто з нас мають особливе важке життя. – Сказав Єпископ Ласло Немет із Сербії, Президент Міжнародного союзу міністрантів – Міністранти з України змушені жити під впливом жахів війни. Святіший Отче, колір вашої хустинки – білий. Це – колір миру. Будь ласка, прийміть подяку та хустинку з рук хлопчика з України, бо Ви, Святіший Отче, молитись і багато трудитесь задля миру».

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Обкурився і буянив. Заарештований

Українська асоціація в Мілані стала жертвою політичної упередженості