in

Тетяна Гордієнко серед переможців італійського національного літературного конкурсу «Рідна Мова» («Lingua Madre»)

  16 травня в рамках проведення щорічної Туринської Міжнародної книжкової виставки відбулася церемонія нагородження переможців VI національного літературного конкурсу «Радна Мова» («Lingua Madre»). В категорії Спеціальна премія «Slow Food Terra Madre» перемогу здобула українка Тетяна Гордієнко із оповіданням «Все про каву».

Від імені Посла України в Італії українську лауреатку привітав консул ГК України в Мілані Руслан Фуфалько, зазначивши при цьому, що «кожен маленький успіх українців в Італії, стає новим штрихом у багатоколірній картині сприйняття України італійським суспільством».

В церемонії нагородження учасників конкурсу, серед яких – письменниці з В’єтнаму, Росії, Німеччини, Еквадору, Болгарії та Мадагаскару, взяли участь представники дипломатичних представництв цих країн, а також Радник з питань культури регіону П’ємонт В.Тірабоскі, голова регіональної Комісії з питань Рівних Можливостей К.Корда, Голова Фундації Книги, Музики та Культури Р.Піккйоні.

У 2010 році житомирянка Т.Гордієнко – випускниця факультету іноземних мов Туринського університету, спільно з італійською письменницею Софією Ґалло опублікували двомовну книгу українських казок «Лицарі короля Лева та інші українські казки», що побачила світ у римському видавництві «Сіннос». Оригінальні оповідання Т.Гордієнко публікувалися також в антологіях Рідна Мова за 2006, 2007, 2008 та 2010 роки.

Читайте також:

Українські казки італійською: «Лицарі короля Лева та інші українські казки»

Україно-італійський проект–книга «Зоря на ім’я Полин: пам’ятаючи Чорнобиль»

Плетиво думок Ірини Нич у книзі “Золоте павутиння”

Перше в світі лібретто опери про Чорнобильську катастрофу створене українкою

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Alina (K’єті) Українець загинув на будівництві

Визначіть застосування частини ваших італійських податків