in

В Римі відбудеться концерт Народної хорової капели «Муза Гіппократа»

   Українська парафія Святих Мучеників Сергія і Вакха запрошує на концерт Народної хорової капели «Муза Гіппократа» Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Концерт відбудеться у неділю, 18 листопада 2012 р., о год. 14:30 в церкві Санта Марія аі Монті (Via della Madonna dei Monti, 41 – навпроти української церкви Свв. Сергія і Вакха). Вхід вільний.

Народна хорова капела «Муза Гіппократа» заснована у квітні 1989 року за ініціативою та дієвою підтримкою доцента Львівського медичного університету Лапеця Михайла Васильовича. У 1999 році, за творчі успіхи у пропаганді вокально-хорової спадщини вітчизняних і зарубіжних композиторів-класиків, духовної музики, народних пісень, творів забутих авторів та високий мистецький рівень виконавської майстерності, аматорській хоровій капелі «Музи Гіппократа» присвоєно почесне звання «Народна».

Творчий склад Народної хорової капели «Музи Гіппократа» – це аматори хорового співу з числа викладачів, студентів та працівників Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. До складу хорової капели входить 70 ентузіастів співу. А за час існування колективу участь у його роботі взяло понад 500 осіб.

Хорова капела – постійний учасник урочистих концертів на честь пам’ятних дат та державних свят, міжнародних симпозіумів і конференцій, виступає з концертами в колективах лікувально-профілактичних установ Львова.

У репертуарі хорової капели понад 50 творів української та зарубіжної класики: духовна музика, народні пісні.

Капела є ініціатором та організатором творчих зустрічей між хоровими колективами Львова. Художня рада колективу виступає з ініціативою організації творчих зустрічей з аналогічними колективами медичних ВНЗ України і з-за кордону під назвою «Музи Гіппократа» збирають друзів».

«Музи Гіппократа» – центр духовного становлення, лабораторія всебічного розкриття і формування особистості Людини, особистості Спеціаліста.

Хор є лауреатом і дипломантом міжнародних хорових конкурсів. З концертними програмами хор побував в Угорщині, Чехії, Польщі, Австрії, Франції, Італії.

Хормейстер і диригент Гуреш Галина Іванівна в 1979 році закінчила Львівське музично-педагогічне училище ім. Ф. Колесси в класі викладача диригування Телюка М. А. Подальшу фахову підготовку отримала, навчаючись у Львівській державній консерваторії (1979-1984 рр.) в класі професора з диригування Юзюка І.С.

Була керівником хору «Меліоратор».

З 1984 року працює викладачем диригентсько-хорових дисциплін у Львівському музично-педагогічному училищі ім. Ф. Колесси. Вдало поєднує педагогічну працю з творчою діяльністю. З вересня 2002 року хормейстер і диригент народної хорової капели «Музи Гіппократа» ЛНМУ ім. Данила Галицького.

РЕПЕРТУАР:
1. Кант ІХ століття
2. «Тебе поєм». Д. Хрістов.
3. «Богородице Діво». В. Гребенщиков.
4. «Маєва нічка». Купчинський.
5. «Ой з-за гори кам’яної». М. Леонтович.
6. «Думи мої». Є. Козак.
7. «Зажурились Галичанки». М. Леонтовец.
8. Хорова з оповідання «Набукко». Верді.
9. «Щедрівка». О. Некрасов.
10. «Молитва ». Автор невідомий.
11. «Молитва за Україну». Лисенко.
12.  «Заповіт». Людкевич.
13. «Гаудеамус». Студентський гімн.
14. «За городом черешеньки». Народна пісня.
Солістка Вероніка Барабаш   (ст. 4 курсу)

о.Іван КУЛИК

http://www.ukr-parafia-roma.it

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Запрошуємо на захід, присвячений Голодомору

На шлюпці через Середземне море