in

Гурту «Єдині» виповнилося 10 років

Промоція національної культури, згуртування, моральна та духовна підтримка українців в умовах імміґрації – під таким девізом творить найстарша українська вокально-інструментальна формація Італії

Гурт «Єдині» було створено при Українській Папській Колегії Св. Йосафата у 1999 році. Десять років тому молоді музиканти вперше виступила перед римськими українцями, започаткувавши святкування Дня матері. Цю дату вони вважають днем народження гурту.

До того булa зустріч учасників, скрупульозний вибір репертуару, довгі репетиції…

Згадуючи про історичний день першого концерту, хлопці сповнюються позитивними емоціями, хвилюванням та гордістю. Тодішнє свято було не таким велелюдним, як в останні роки, проте серце тішила можливість звеселити українських матерів, що вимушені дбати про своїх дітей на відстані тисяч кілометрів. Музиканти також доклалися до організації торжества у 2001 та 2002 роках. Добрий почин став традиційним.

З того часу Єдиними було проведено понад 70 мистецько-культурних заходів від півночі до півдня, від заходу до сходу Італії – всюди де є українські громади.

Творче надбання гурту зібрано у аудіо касеті та двох дискових альбомах. Зараз музиканти працюють над випуском третього ювілейного альбому кращих музичних творів. Незабаром планується ювілейний концертний тур усією Італією.

Символічною для Єдиних стала їх цьогорічна відзнака за активну творчу діяльність та промоцію української культури на Апеннінах. Саме під час цьогорічного вшанування Дня матері делегат мера міста Риму з питань міграції, пані Тетяна Кузик, вручила почесні відзнаки засновниками та тим, хто в особливий спосіб уможливлював це свято.

Познайомитися із творчою діяльністю Єдиних, переглянути фотогалерею, прочитати новини ви можете на веб-сторінці гурту http://www.jedynigroup.at.ua/

 

Маріанна СОРОНЕВИЧ


Історія «Єдиних» в іменах учасників

Гурт «Єдині» починався із:
о. Олексій Саранчук (соліст, гітарист, бас-гітарист) – в даний час – душпастир у Венеції та реґіоні Венето;
о. Юрій Дрізд (клавішні інструменти, бек-вокаліст) – в даний час душпастир у м. Львові;
Роман Різняк (соліст, перкусія) – викладач церковного співу при Українській Папській Колегії св. Йосафата в Римі;
о.Віталій Тарасенко (відповідальний за організацію та проведення концертів) – в даний час – капелан для українців у м. Ґенуя;
Андрій Грицевич (клавішні інструменти, бек-вокаліст).
д-р. Михайло Перун – продюсер. – в даний час викладач УКУ у Львові.
У 2001 році до гурту приєднався Михайло Партика (соліст, соло-гітарист та музикознавець), а у 2003 році Василь Тимішак (вокаліст та бас-гітарист), який є лідером формації до цього часу.

Сучасний склад формації «Єдині»:
Василь Тимішак (лідер гурту, вокаліст та бас-гітарист),
Роман Різняк (соліст, клавішні інструменти),
Михайло Партика (соліст, соло-гітарист),
Андрій Грицевич (клавішні інструменти, бек-вокаліст).
Продюсер – д-р. Михайло Перун.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Ruslan Rajaobelina, campione dei tre mondi

Візерунки Світлани Кульбицької