in

Військові з зони АТО підтримають «Динамо» в Італії

    Разом з футболістами, тренерським штабом і обслуговуючим персоналом, на запрошення ФК «Динамо» (Київ) у Флоренцію на гру з «Фіорентиною» вирушила група українських військових, зовсім недавно брала участь у ході АТО на східних рубежах нашої країни.

В аеропорту Бориспіль шістьох мужніх хлопців – Тараса Гаращенко, Дениса Голодюка, Василя Москаленко, Олександра Тарасова, Юрія Весельського і лікаря Олега Колесника – команді представив віце-президент ФК «Динамо» Олексій Семененко: «Ці мужні хлопці ризикуючи життям захищали цілісність нашої країни, мирне небо над нашими головами. Всі вони були на матчі Ліги Європи між «Динамо» і «Евертоном», спостерігаючи за чудовою грою з віп-ложі разом з Президентом України Петром Порошенком. Тепер клуб запросив їх у Флоренцію. Де наші воїни – там перемога. Ми всі дуже сподіваємося на такий результат «Динамо» в матчі з «Фіорентиною».

Під оплески Олексій Семененко провів символічну церемонію посвяти військових в динамівці, вручивши кожному з них клубний шарф. «Як любив говорити Валерій Лобановський, тепер ви відповідаєте за результат», – іронічно підсумував віце-президент.

Програма перебування українських військових не обмежується лише відвідуванням футбольного матчу. Сьогодні армійці відвідають тренування «Динамо» на стадіоні «Артеміо Франкі», а безпосередньо в день гри у супроводі екскурсовода побувають на екскурсії по старій частині Флоренції.

Лікар Головного військово-медичного клінічного центру Міністерства оборони України Олег Колесник супроводжує військових в їх футбольному вояж до Італії: «Хлопці отримали поранення різного ступеня складності і тепер проходять лікування в госпіталі. Всі вони з 80-й і 95-й бригад і виконували бойові завдання в зоні АТО. Нинішньої весни завдяки «Динамо» та Федерації футболу України отримали поранення військові відвідали матчі в Києві з «Евертоном», «Фіорентиною», були на грі збірних у Севільї Іспанія – Україна. Підтримка з боку «Динамо» для них неоціненна. Хлопці бачать, що про них пам’ятають і допомагають, їх подвигом пишаються. Це лише додає їм сил до реабілітації та повернення до повноцінного життя, в якій футбол займає далеко не останнє місце».

fcdynamo.kiev

Понад 46 тисяч українців навчаються за кордоном

Трагедія мігрантів в Італії