in

запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот»

До конкурсу запрошуються українці що мешкають в Україні та інших країнах з метою формування в учнів різнобічних знань про Україну, глибокої поваги до її історії, традицій, пізнання культури українського народу, краси й самобутності української мови.

Виховати дитину нелегко, а зробити з дитини справжнього патріота Батьківщини – одне з найскладніших завдань педагога. З метою формування в учнів різнобічних знань про Україну, глибокої поваги до її історії, традицій, пізнання культури українського народу, краси й самобутності української мови Центром творчих ініціатив “Клєвєр” спільно з Горлівським державним педагогічним інститутом іноземних мов було запроваджено Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот», в якому вже в перший рік його існування взяв участь 36 941 учень з 1196 навчальних закладів України!

І тепер ми з радістю запрошуємо наших співвітчизників, що мешкають в інших країнах, взяти участь у другому Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот».

Він відбудеться в четвер, 24 лютого 2011 року. Всі учасники конкурсу одержать сертифікати та сувеніри, а найкращі — призи. Завдання першого конкурсу та детальна інформація про правила проведення конкурсу надається в інформаційних матеріалах та на сайті http://www.uclever.com.
Стати учасниками конкурсу можуть всі бажаючі учні 2-11 класів, без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться у п’яти вікових категоріях: 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 та 10-11 класи. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох шкільних предметів: мови, літератури, історії, географії, українознавства та відображають різнобічну інформацію про нашу країну.

Конкурс проводиться за місцем навчання, не вимагає від учителя особливих зусиль. Інформацію про результати конкурсу буде надіслано до кожного навчального закладу.

Участь у конкурсі платна. Розмір оргвнеску обговорюється окремо для кожної країни.
Для участі в конкурсі необхідно до 25 січня 2011 р. надіслати письмову заявку до Оргкомітету за адресою: ЦТІ “Клєвєр”, вул. Совєтська, 47, оф. 210, м. Луганськ, 91055, або факсом: (0642) 502-111, або електронною поштою: patriot@uclever.com. Матеріали для проведення конкурсу надсилаються школам за 1-2 дні до гри електронною поштою.

Оргкомітет конкурсу звертається з проханням вчасно повідомити учнів про проведення конкурсу та розмістити інформаційні матеріали на сайті Вашої організації.


З повагою,
Оргкомітет

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українка продала сина літній італійській парі

Італійська економіка під тиском кризи