in

Українська команда у фіналі футбольного турніру «Мундіалідо».Підтримай своїх!

   Завтра, 4 липня українська команда змагатиметься у фіналі міжнародного футбольного турніру для іноземців «Мундіалідо».

Турнір «Мундіалідо»., започаткований в 1990 році, є найважливішим футбольним змаганням для іноземців в столиці Італії. Наші хлопці зустрінуться із спортсменами із Зеленого Клина – неодноразового переможця у попередні роки.

«Ми – футболісти, але у кожного з нас є сім’я, робота, однак знаходимо час на гру. Кожен гравець грає за рідну Україну, отримуючи травми, витрачаючи власні кошти. Для нас це не тільки гра, але й патріотичний крок, ми відстоюємо честь нашої держави, демонструючи характер, техніку і фізичні можливості українців» – розказав Сергій Цибіков в інтерв’ю Українській газеті.

Українська футбольна команда, незмінним капітаном якої є Сергій Цибіков; є традиційними учасниками футбольних турнірів у Римі. Вона із хорошими результатами виступали на Мундіалідо, Турнірі Чотирьох націй, чемпіонаті “Топ 10” та інших.

«Спортивні супротивники відзначають нашу силу і рівень розвитку футболу у нашій країні. Крім цього, вони високої думки про наш менталітет, серед його рис – повага до суперника на полі і дружба поза ним» – ділиться Цибіков.

Прийди підтримати своїх!!

Зустріч із командою із Зеленого клина відбудеться 04.06.2015 за адресою: centro sportivo”Cotral” via della Vasca Navale, 100 Roma Marconi.

Початок о 19.00

Додаткова інформація на веб-сайті: http://www.mundialido.it

М.С.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

СБУ опублікувала перелік російських соцмереж, якими радить не користуватись із 1 серпня

В Бреші презентовано проект “Дивись, читай, слухай українське”