in

Рим. Українська школа «Престиж» відсвяткувала Стрітення

Учні суботньої української школи «Престиж» проводжали зиму та зустрічали весну в гірнолижному містечку Монтелівата, поблизу Суб’яго.

 

Радість в очах дітей…Що може бути важливішим для кожної матері! Один з таких щасливих моментів вирішив подарувати батьківський комітет та педагогічний колектив школи, які організували поїздку для українських дітей, що проживають у Римі та в інших містах Італії за підтримкою радника Міської ради міста Риму Тетяни Кузик.

Неможливо передати словами здивування дітей, народжених в Італії, які вперше побачили сніг! Було дуже приємно, коли батьки та вчителі вчили маленьких дітей ковзатись на санчатах, а старшокласників – на лижах.
Під час короткої обідньої перерви розповіді та спогади про Україну: про чудові зимові краєвиди, про пригоди під час канікул та про санчата, з якими діти в Україні знайомляться у дитячому садочку та не розтаються вже ніколи.

За астономічним календарем весна настає 21 березня, коли серця людей відкриваються назустріч один одному. Відкрийте ваше серце для тих, хто в цьому має найбільшу потребу, – для ваших дітей! Дайте їм можливість вчитись у середовищі однолітків – українців та відчувати себе щасливими!

У суботній школі «Престиж» у Римі діти вивчають рідну мову, історію України, катехизм, а у старшокласників є унікальна можливість отримати по закінченні школи український атестат зрілості, паралельно з італійським. Наші діти повинні мати вибір!

Завітайте до нас! Чекаємо вас щосуботи з 10.00 до 18.00 за адресою: via Montebello, 118 (Metro Termini), Roma.

Почався запис на наступний навчальний рік в українську школу та дитячий садок. Звертайтеся за тел.: 3397584432.


Педагогічний колектив української
школи «Престиж» у Римі

Читайте також:

Чим жертвують батьки-заробітчани

Українські матері Болонії, Флоренції, Прато, Портомаджоре, Ферари та Падови об’єдналися у молитві

Українська школа в Римі отримала підручники із України

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Туризм та індивідуальні подорожі в Італію

За водіння вкраденого Fiat Punto заарештовано громадянина України