in

Мерія Неаполя приймає кандидатури іноземного радника муніципалітету

Генеральне консульство України в Неаполі звертає увагу української громади на підготовку до виборів іноземця до Ради мерії міста. 

 

Мерія міста Неаполь започатковує посаду позаштатного радника у складі Ради муніципалітету, який би у згаданому політико-адміністративному органі представляв всю іноземну спільноту, що проживає на території комуни. 

Risultati immagini per comune napoli

Серед вимог до кандидата – належати до громадянства країн-не членів ЄС, бути прописаним/residenza у комуні м.Неаполь протягом щонайменше 1 року та перебувати у відповідному виборчому списку/lista elettorale dei cittadini stranieri e apolidi. 

Терміни подачі заявок та підписів – 15 і 16 червня 2018 року. 

Бажаючі висунути свою кандидатуру і проголосувати можуть ознайомитися детальніше з інформацією, в т.ч. щодо механізму надання підписів на підтримку кандидата, на сайті комуни м.Неаполь/comune di Napoli у розділі «Elezione di un cittadino extracomunitario per la partecipazione al Consiglio Comunale».

Українці, одна з найчисельніших іноземних спільнот у Неаполі, заслуговують мати представника в Раді комуни, який би опікувався в т.ч. питаннями усіх іноземців, що перебувають у місті.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Перші дії уряду. Італія може депортувати півмільйона мігрантів

У Римі відбудеться показ фільму ”Кіборги”