in

При монастирі римо-католицьких Сестер Каноссіянок у Римі відкрилась українська фотовиставка “Жіночий образ православ’я”

У Римі відбулася презентація фотовиставки «Жіночий образ православ’я»

У четвер, 9 вересня 2010 р., в Каносіянському Центрі Міжнародної Місіонерської Підготовки, що діє при монастирі Сестер Каноссіянок у Римі, за сприяння Посольства України при Апостольській Столиці, відбулася презентація фотовиставки «Жіночий образ православ’я», організованої Міжнародною благодійною організацією «Фонд підтримки розвитку науки, культури та спорту». Попереднього дня частину експозиції могли оглянути учасники прийняття, організованого Посольством з нагоди Дня Незалежності України.

Виставка розповідає про життя жіночих монастирів Української Православної Церкви, представляючи історії покликань та різні служіння, які виконують монахині. Перш, ніж потрапити до Риму, експозиція вже побувала в різних країнах української діаспори та в Постійному представництві України при ООН. Розповідає п. Олександр Данильчук, Голова правління «Фонду підтримки розвитку науки, культури та спорту»:
Відкриваючи виставку, п. Тетяна Іжевська, Надзвичайний та повноважний Посол України при Апостольській Столиці та Суверенному Мальтійському Ордені, зокрема, зазначила, що ця виставка є першим етапом різноманітних наступних проектів, присвячених темі «Жінка та духовність» та висловила вдячність спільноті Сестер Каноссіянок за те, що прийняли цю експозицію в своєму виставковому залі.

Згромадження Дочок Милосердної Любові, відоме також як Сестри Каноссіянки, було засноване на початку ХІХ століття святою Магдаленою з Каносси. Початково його завданням було навчання бідних, катехизування та відвідування хворих в лікарнях. Пізніше сестри вирушили і на місіонерську діяльність та поширилися в усіх кінцях світу. Спільнота Дочок Милосердної Любові служить також у Кам’янець-Подільській дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні, провадячи благодійний, медичний та реколекційний центр у Вінниці.

Сестра Ріта з Каноссіянського Центру Міжнародної Місіонерської Підготовки розповіла, що в цьому закладі проводиться духовна підготовка різних молодіжних груп, яка відбувається з місіонерським нахилом. Пізніше ці особи вирушають волонтерами до місійних осередків, де перебувають від трьох місяців до року. В центрі також проводяться реколекції для різних молодіжних організацій, а тому числі і з-за кордону. Тож теперішні гості Центру мають нагоду познайомитися і з прикладом української духовності.

 

Радіо Ватикан

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії автобус зіткнувся з конем: одна людина загинула, п’ятеро поранені

Брас знімає порнофільм у форматі 3D