in

У Неаполі відбулося “Свято весни, миру і кохання”

   Вже п’ятий рік поспіль українські асоціації «Слов’яни» та «Калина» – у перші дні травня вшановують жінку-матір, жінку-тудівницю, яка, навіть далеко від батьківщини не втратила своєї особистості та творчої натури.

1 травня, у Неаполі, у приміщенні капелли «Брати Вінченціані», відбувся святковий концерт під назвою «Свято весни, миру, кохання присвячене усім жінкам за кордоном».

Вже п’ятий рік поспіль, й тим самим утверджуючи традицію заходу, організатори цього гарного дійства – асоціації «Слов’яни» та «Калина», очолювані Людмилою Колодіною та Ольгою Тарасюк – у перші дні травня вшановують жінку-матір, жінку-тудівницю, яка, навіть далеко від батьківщини не втратила своєї особистості та творчої натури.

Присутніх у залі гостей, українців, італійців, росіян, вітала сама «Весна» уособлена ведучою Тетяною Бєляковою. У своїх мелодійних піснях, народних та сучасних, прославляли жіноцтво гурт «Калина» (Салерно), Ауреліо Марджіне (Рим), Ірина Ковпак (Ночера), Іванна Сосовська(Неаполь). На розгляд аудиторії був представлений також новостворений підлітковий гурт «Мрія», під керівництвом Володимира Трибущука. Приємним відкриттям стали виступи, досі маловідомих місцевій публіці, баяниста Анатолія Романчука та співака-гітариста Антона Литовця. Після концерту, жінки щиросердечно дякували організаторам та учасникам за «відпочинок для душі».

Наталія ІВАНИШИН

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Сальваторе дель Гаудіо: «Вивчення української мови було було моїм хобі, яке я фінансував самостійно!»

ЄС боїться скасовувати візи для українців