in

Українка вийшла у фінал конкурсу “Міс Італія”

   В фінал конкурсанток «Міс Італія у світі. Спеціальний випуск» увійшла Тетяна Боднаренко

 Вперше в історії, титул Міс Італія буде надано неіталійці. Конкурс «Міс Італія», заснований Енцо Модільяні у 1991 році, запросив до участі дівчат іноземного походження, що проживають в країні, щонайменше один рік.
В цьому році, поряд із основним конкурсом, проводиться «Міс Італія у світі. Спеціальний випуск». У ньому змагаються дівчата-іноземки віком від 18 до 26 років.

Відбірковий турі пройшов 26 липня в Римі де було відібрано двадцятку найвродливіших. Підсумковий конкурс відбувся 27 серпня в Монтекатіні Терме. Журі обрало шість фіналісток, серед яких визначать переможницю 9 вересня у прямому ефірі телеканалу Raiuno. До неї потрапила українка, Тетяна Боднаренко. Хоча дівчина є громадянкою України, та приїхала на Апенніни з Одеси, на конкурсі вона виступає від Казахстану, місця свого народження. Тетяна живе в Римі, ріст – 1.74, блондинка із зеленими очима. Має вищу юридичну освіту, вивчає міжнародні відносини в університеті Ла Сапієнца, та мріє стати актрисою. «Мені подобається моя ціленаправленість, а негативною рисою мого характеру вважаю – впертість» – розповідає дівчина. У вільний час вона працює моделлю та захоплюється фітнесом.

Королева краси підпише робочий контракт вартістю 20 000 євро.

Маріанна СОРОНЕВИЧ

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

На Венеціанському кінофестивалі освистали новий фільм з Ольгою Куриленко

Оплата санаторії (Скачайте бланк та інструкції)