in

У Венеції пройшов бізнес-форум “Україна – найдинамічніший європейський партнер”

   29 травня в м. Венеція (Італія) відбувся бізнес-форум “Україна – найдинамічніший європейський партнер”. Форум, урочисто відкритий віце-прем’єр-міністром України Костянтином Грищенко, став складовою низки заходів, які проводить Україна в рамках Венеціанського Бієнале.

 

У бізнес-форумі взяли участь близько 100 представників італійських та українських компаній, у тому числі, таких секторів як машинобудування, аграрна промисловість, фінансові послуги, будівництво і т. д., а також торгово-промислових палат, державних агентств, адміністрації областей України і регіонів Італії.

Під час форуму українські та італійські учасники обговорити загальну ситуацію в Європі, стан торговельно-економічних відносин між нашими державами, а також ряд конкретних питань щодо посилення економічного співробітництва в умовах зони вільної торгівлі, яка буде створена між Україною та ЄС. Увага також приділялася реалізації існуючих бізнес-можливостей, активізації двосторонньої торгівлі та інвестицій.

Відмінністю форуму стало переважна участь у ньому компаній з регіону Венето, економіка якого є однією з найбільш розвинених серед інших регіонів Італії. Так, 20% обсягів італійського експорту в Україну припадає саме на Венето, валовий внутрішній продукт якого зіставимо з ВВП нашої держави. У цьому регіоні зосереджено близько 400000 малих і середніх підприємств, які, враховуючи існуючу необхідність відкриття нових ринків для італійських постачальників товарів і послуг, можуть забезпечити невичерпний потенціал для розвитку двостороннього бізнесу, інвестицій та торгівлі між Україною та Італією.

Інф. прес-служби віце-прем’єр-міністра України.

http://elvisti.com/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська школа в Римі запрошує

La lap-dancer ucraina Anastasia Sokolova è la nuova stella del web