in

У Львові висаджено “Сад світового українства”

13 квітня у Львові висаджено Сад світового українства. Участь у висаджені 50 яблунь та вишень взяли мер Львова Андрій Садовий, ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало, представники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою та близько 50 студентів вишів міста.

Сад розташований на території Музею народної архітектури та побуту (у народі – Шевченківський гай.) у Львові, його створення приурочено ІІІ Міжнародному конгресу українців.

“Надіюся, що з часом це місце стане одним із найпопулярніших серед українців з різних країн світу, а також серед гостей, мешканців міста. Об’єднаною співпрацею ми будуємо сад”, – зазначив під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

Як зазначила ZAXID.NET секретар студентської ради Львова Марія Гринів, участь у цьому заході взяли студенти з 10 вишів Львова, серед них представники Росії, Сербії, Модови, Казахстану та Бразилії.

“Сад світового українства вперше висаджується не тільки в Україні, але й світі. Ми стали свідками унікальної події, символу духовної єдності. 20 млн українців розкидано по світу. Ідея створення такого саду належить головному редактору газети “День” Ларисі Івшині”, – зазначила директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська.

http://www.zaxid.ne

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Кабмін визначив обов’язки віце-прем’єрів

Без ностальгії?