in

Російський павільйон Венеціанської бієнале окупували “зелені чоловічки” з України

   Анонімні українські активісти у військовій формі з написом “оn vacation” (відпускник) окупували російський павільйон Венеціанської бієнале сучасного мистецтва, передає Lb.ua.

Перформанс розпочався в середу відразу після відкриття російського павільйону. Активісти також роздавали військову форму відвідувачам і закликали приєднуватися до “відпустки”-окупації.

Відвідувачів запрошують також брати участь у конкурсі селфі, яке потрібно зробити в павільйоні. Селфі потрібно викласти в соціальну мережу і позначити хештегом #onvacation і назвою павільйону. Приз переможцю – безкоштовна відпуска в Балаклаві, місті, яке знаходиться в окупованому Криму.

Серед учасників перформансу зауважили українських художників та діячів культури Марію Куликовську, Микиту Шаленого, Любов Михайлову. Вони стверджують, що були залучені в акцію анонімними активістами, які роздавали листівки при вході на територію бієнале.

Як повідомив виданню platfor.ma один з українських художників-організаторів акції, в павільйоні активісти пробули близько години, перш ніж було викликано поліцію. За його словами, відвідувачам роздали листівки і понад сотню уніформ з написом “оn vacation”. За найкраще фото з павільйону країни-окупанта організатори перформансу обіцяють приз – путівку до окупованого Криму.

Мета акції, за словами одного з її організаторів, змусити глядача думати про конфлікт в Україні.

Роздавання уніформи та “окупація” триватимуть до 8 травня. Наступного дня організатори визначать переможця і подарують йому поїздку до Криму.

Зазначимо, що російський павільйон у Венеції знаходиться у Джардіні. Він був побудований в 1914 році на кошти Бориса Ханенка, українського мецената, колекціонера. Іменем Бориса Івановича та його дружини Варвари названо Національний музей у Києві, де зберігається їхня колекція.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Український павільйон Венеційської бієнале представить предмети із зони АТО

Як домашньому працівнику отримати допомогу по безробіттю в Італії