in

Рим святкуватиме “Свято народів”

  У неділю, 17 травня у Римі на площі перед базилікою святого Івана на Латерані відбудеться чергове «Свято народів» (Festa dei Popoli). Його цьогорічним гаслом є – «Церква без кордонів».

Це свято проводиться у 24-е завдяки організації священиків-місіонерів Чину Отців Скалабрініянів у співпраці з благодійними організаціями «Карітас» та «Мігрантес» вікаріату римської дієцезії та з іншими католицькими і громадськими організаціями міста.У заході щороку  активну участь беруть українці.

«Свято народів» розпочнеться о 9.00 ранку відкриттям стендів, які представляють культуру народів світу. О 12.00 в базиліці святого Йоана Латеранського пройде Свята Літургія, яку очолить кардинал Франческо Монтенеґро, архиєпископ Аґрідженто, голова Комісії в справах мігрантів Італійської Єпископської Конференції.

Після богослуження народи-учасники свята представлятимуть кулінарне мистецтво своїх країн. Слід згадати, що кожного року українські страви користувались надзвичайно великим успіхом, як також і український стенд завжди гідно репрезентував Україну на цьому міжнародному святі.

«Свято народів» у Римі закінчиться концертом самодіяльних колективів.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Кваліфіковані працівники можуть приїхати в Італію без декрету флуссі

Допомога на дитину. Можна отримувати до 160 євро на місяць