in

Проект Закону України “Про Концепцію державної міграційної політики” подано на громадське обговорення

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості та дотримання вимог абзацу третього пункту 3 Порядку залучення громадян до формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 січня 2010 року № 10, Міністерство юстиції повідомляє про оприлюднення з 10 серпня 2010 року на сайті Міністерства юстиції проекту Закону України “Про Концепцію державної міграційної політики” (далі – проект).

Проект розроблено Міністерством юстиції на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 червня 2007 року “Про напрями державної міграційної політики України та невідкладні заходи щодо підвищення її ефективності”, уведеного в дію Указом Президента України від 20 липня 2007 року № 657, а також відповідно до листа Віце-прем’єр-міністра України С.Л. Тігіпка від 5 липня 2010 року № 32804/4/1-10.

Розробка проекту обумовлена відсутністю концептуального визначення державної міграційної політики, принципів діяльності державних органів у сфері управління міграційними процесами, стратегічних цілей, завдань і стандартів із забезпечення реалізації прав людини не дає змоги підвищити ефективність протидії явищам, що становлять загрозу національній безпеці, — незаконній міграції, загостренню демографічної кризи, відпливу за межі території України її працівників інтелектуальної сфери та висококваліфікованої частини працездатного населення.

Оптимальним варіантом є провадження узгодженої діяльності державними органами відповідно до затвердженого Верховною Радою України концептуального документа, в якому повинна передбачатися системна та послідовна реалізація державної міграційної політики на основі єдиних принципів, стратегічних цілей, завдань, стандартів із забезпечення прав і свобод людини. У зв’язку з цим пропонується прийняти закон про Концепцію державної міграційної політики.

Прийняття Закону України “Про Концепцію державної міграційної політики” дозволить узгодити діяльність державних органів відповідно до концептуального документа, в якому будуть передбачені єдині принципи, стратегічні цілі, завдання, стандарти із забезпечення прав і свобод людини у сфері державної міграційної політики. Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати на адресу: м. Київ, вул. Городецького, 13, Міністерство юстиції, Департамент конституційного та адміністративного права. Адреса електронної пошти: lavrinok@minjust.gov.ua .

Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться Міністерством юстиції протягом місяця з дня повідомлення про громадське обговорення проекту.

Перший заступник Міністра
«3» серпня 2010 р.І.І. Ємельянова

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська школа «Престиж» у Римі запрошує на навчання

У Італії помер колишній Президент країни Ф.Коссіга