in

Фестиваль “Мир і надія для всього світу” в Горгонзолі

   12 липня в місті Горгонзола пройшов другий міжнаціональний фестиваль “Мир і надія для всього світу”.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

У місті Горгонзола, що на півночі Італії, пройшов Фестиваль в ім’я міжкультурного діалогу та інтеграції. Його учасники мали спільну мрію: співжиття вихідців із різних країн не просто поруч, а разом.

Відкрили свято Маріка Забіяка – представник спілки українців в місті Горгонзола і президент культурної асоціації Італія-Україна “Майдан” Фабіо Преведелло.

Ведуча Аліна Петелко запросила для привітання учасників Сергія Пода, віце-консула Генерального консульства України в Мілані.

У мистецькій частині Фестивалю Україну представив танцювальний колектив “Яблунька” і “Яблуневий цвіт” (художні керівники Наталія і Володимир Гудови). Вони спеціально приїхали на захід із міста Чорткова та були гостями української громади. Тішили своїм виступом український співак Любомир Згурський, співачки Наталія Стець і Людмила Майданик, музикант Юрій Радко.

До українського гурту долучилися  представники культурної асоціації ” Гадіппа” з Індії і латино-американська культурна асоціація “АКБІ” з Болівії.

Різними мовами звучали на святі запальні народні танці, пісні. Три континенти, три різних народи об’єднує одна мета – мир і надія для всього світу.

Захід вдруге організовано Марікою Забіякою, у співпраці з спілкою українців в місті Горгонзола, міською владою, асоціацією «Про Локо» міста Горгонзола і культурною асоціацією Італія-Україна “Майдан”.

 Маріка Забіяка

Оформлення виїзду громадянина України на постійне проживання

Марта Кревсун – спокусниця у популярному італійському шоу