in

Короткометражка проекту “Україна Гудбай” в конкурсі Міжнародний Кінофестиваль в Падуї

   Десятихвилинний фільм “Та поїду!” Режисера Валерія Шалиги, що є частиною проекту “Україна Гудбай”, братиме участь в конкурсі міжнародного фестивалю короткометражних і документальних фільмів “River Film Festival”

Фестиваль, який пройде з 28 травня по 8 червня в Падуї, за шість років свого існування зарекомендував себе як новаторський, мультиетнічний і відкритий для художніх експериментів. Міжнародне журі “River Film Festival” щорічно визначає переможців у п’яти категоріях: кращий короткометражний фільм, кращий документальний фільм, краща анімація, краща кінематографічна школа і кращий саундтрек. Інтерес до фестивалю постійно виявляють такі знамениті кіношколи, як Лондонський королівський коледж мистецтв (Royal College of Art London), Лондонська кіношкола (London Film School), Школа документалістики, телебачення і сучасних медіа ZeLIG та інші.

Як і інші роботи збірки “Україна Гудбай”, фільм “Так поїду!” присвячений дослідженню причин, які змушують українців відчувати себе чужинцями в рідній країні. Режисер Валерій Шалига і сценарист Михайло Марков розповідають про життя жінки, яка з року в рік їздить за кордон на заробітки і, повертаючись, щоразу обіцяє собі більше не робити цього. Але у членів її сім’ї є певні потреби: матір любить дивитися телевізор, синові потрібен модний телефон, чоловік любить випивати в гаражі з друзями. При цьому ніхто з них, окрім головної героїні, не бачать необхідності працювати.

Статистичні дані говорять про те, що за кордоном Україну проживає близько 20 млн. українців, в той час як населення самої країни становить 46 млн. Автори проекту “Україна Гудбай” досліджує цю ситуацію, знімаючи гостросоціальне, актуальне, полемічне кіно, без купюр і обмежень . Кращі 7-10 картин проекту вийдуть в прокат у вигляді альманаху в листопаді 2012 року. Всі інші роботи будуть існувати як окремий творчий продукт з власною прокатної і фестивальної історією.

http://www.arthousetraffic.com

Закарпатка в Італії обікрала подругу і повернулася додому

Перуджа – місто студентів, джазу і шоколаду