in

Учасник конкурсу “Х-фактор Україна” Олександр Кривошапко із дружиноТетяною Денисовою планують переїхати до Італії

Учасник конкурсу “Х-фактор” 20-річний Олександр Кривошапко медовий місяць із дружиною 32-річною Тетяною Денисовою провели в італійській Венеції.

“Закінчивши всеукраїнський тур, я нарешті виконав давню обіцянку: зняв свій перший кліп. Ми знімали його у Венеції і Таня поїхала зі мною. Оскільки часу на медовий місяць після весілля не було, після зйомок ми на пару днів залишились у Венеції. Хоча планували їхати на якісь острови. Знаєте, Італія нам настільки подобається, що ми плануємо сюди переїхати. Хотілося, щоб в цій країні росли наші діти. Тому зараз з Танею активно почали вчити італійську мову. Я ж співаю практично італійською”, – підкреслив Саша.

Кривошапко офіційно розписався із Денисовою 18 травня. Тоді ж зробили собі пам’ятне тату на зап’ясті правих рук. У Саші римськими цифрами вибита дата народження Тані, а у неї — Сашина. Через кілька тижнів пара обвінчалася у Фороській церкві в Криму. Свого часу там вінчалися телеведуча Оксана Марченко та Віктор Медвечук.

“Штамп в паспорті ми ставили тільки тому, щоб обвінчатися. Бо без свідоцтва про одруження не вінчають”, – зазначив Кривошапко.

 

Галина ОСТАПОВЕЦЬ

Газета по-українськи

Олександр Кривошапко на сцені “Х-фактор’Україна” виконує пісню з репертуару Андреа Бочеллі “Vivo per lei”.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Нелегалам (знову) дозволено одружуватися в Італії

Шенгенські країни вимагають від українців додаткових гарантій повернення – порушення прав чи норма?